#112Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Beau Mazerat A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1972 aantal: 7 bt
Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.O. 1969 aantal: 4 bt
Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O.
aantal: 1 bt
No longer available -
#332Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 3 bt
No longer available -
#372Ch. Les Arroucats A.C. Sainte-Croix-du-Mont - Cuvée Virginie
M.C. O.D. 2006 aantal: 12 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#47Lot rode wijn
aantal: 9 bt
Hermitage A.C. Jean-Louis Chave, Tain
aantal: 1 bt beschadigd etiket
Gigondas A.C. E. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. 2011 aantal: 2 bt
Anjou Cépage Cabernet A.C. François Testard, Liré M.O. 1996 aantal: 1 bt
Cabernet Sauvignon VDP d’Oc Mas de Chabert, Servian M.O.
aantal: 1 bt
Grenache Syrah Les Bellines VDP d’Oc Mas de Chabert, Ser(..)
No longer available -
#340Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#248Ch. La Conseillante A.C. Pomerol
M.C. K. 1993 aantal: 8 bt
No longer available -
#343Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#102Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur - fûts de chêne
M.C. 1999 aantal: 5 bt
M.C. 2000 aantal: 1 bt
Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1999 aantal: 1 bt
M.C. 2000 aantal: 2 bt
Ch. Vieux Roland A.C. Bordeaux
M.C. 2000 aantal: 2 bt
Ch. Cap d’Or A.C. St-Georges-St-Emilion
M.C. 2004 aantal: 1 bt
Bordeaux Propriété A.C. (..)
No longer available -
#26Lot witte wijn
aantal: 4 bt
Wachenheimer Gerümpel Riesling Kabinett Q.m.P. Rheinpfalz - Trocken Weingut Dr. Bürklin-Wolf, Wachenheim E.A. 1989 aantal: 1 bt
Forster Jesuitengarten Riesling Kabinett Q.m.P. Rheinpfalz Weingut Bassermann-Jordan, Deidesheim E.A. 1990 aantal: 2 bt
Riesling Kabinett Trocken Q.m.P. Rheinpfalz Weingut Reichsrat von Buhl, Deidesheim E.A 1997 aantal: 1 bt
No longer available -
#342Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#423Tauzinat l’Hermitage A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2016 aantal: 7 bt