#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#155Lot wijn
aantal: 6 bt
Mosel-Saar-Ruwer Qualitätswein Andreas Oster, Cochem E.A. 1999 aantal: 1 bt
Vinsobres A.C. Côtes du Rhône Cave du Prieuré, Vinsobres M.O. 197* aantal: 1 bt
Ch. des Laurets A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.B. 1979 aantal: 1 bt
Ch. La Freynelle A.C. Bordeaux
M.C. 1994 aantal: 1 bt
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.P.
aantal: 1 bt
No longer available -
#370Ch. Peyruchet A.C. 1e Côtes de Bordeaux - Cuvée Jean-Baptiste
M.C. O.D. 2006 aantal: 12 bt
No longer available -
#136Collectie Single Malt
aantal: 6
Scott’s Lochside Single Blend Cask Strength
Bottled 2006
1964 aantal: 1 bt
Dun Eideann Tomatin 9 Years Old
1989 aantal: 1 bt
Dun Eideann Scapa 9 Years Old Orkney
1989 aantal: 1 bt
Glen Allan Pure Malt 15 Years Old Highlands Hedges & Butler
aantal: 1 bt
Highland Park Single Cask 12 Years Old Orkney
aantal: 1 hbt
Glengoyne 21 Years Old Highlands Sherry Matured
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 1000 / 1400 -
#322Ch. Malartic-Lagravière A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#349Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#278Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#205Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1985 aantal: 7 bt
No longer available -
#277Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#327Pouilly-Fumé Les Fines Caillottes A.C.
Jean Pabiot & Fils, Pouilly M.O. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#286Dom. de la Marquise A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. O.D. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#190Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1980 aantal: 6 bt