#294Ch. Rochemorin A.C. Pessac-Léognan
M.C. 1998 aantal: 5 bt
No longer available -
#199Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1983 aantal: 15 bt 11 flessen met geschrapte datum
No longer available -
#327Pouilly-Fumé Les Fines Caillottes A.C.
Jean Pabiot & Fils, Pouilly M.O. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#395Ch. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#238Ch. Les Barraillots A.C. Margaux
M.C. 1990 aantal: 11 bt
No longer available -
#345Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#203Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.O. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#388Dom. La Roche A.C. Pessac-Léognan
M.C. D. 2009 aantal: 5 bt
No longer available -
#185Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1978 aantal: 8 bt
No longer available -
#88Lot rode bordeaux
aantal: 8 bt
Ch. Lafleur-Gazin A.C. Pomerol
M.C. 2015 aantal: 3 bt
Ch. de la Commanderie A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 2015 aantal: 5 bt