#73
Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt Ch. Larmande A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1993 aantal: 1 bt Ch. La Croix des Landes A.C. Lalande-de-Pomerol
M.O. 1994 aantal: 3 bt Ch. Castaing A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1995 aantal: 2 bt
No longer available -
#24
Lot witte wijn
aantal: 13 bt Sunny Grüner Veltliner Qualitätswein Niederösterreich Laurenz V., Vienna M.O. 2012 aantal: 7 bt Spätrot-Rotgipfler Qualitätswein Niederösterreich Stift Klosterneuburg, Gumpoldskirchen M.O. 2007 aantal: 6 bt
No longer available -
#202
Corton La Vigne au Saint A.C. Grand cru Louis Latour, Beaune M.O. 1973 aantal: 10 bt Beschadigde en ontbrekende etiketten.
No longer available -
#81
Lot rode bordeaux
aantal: 7 bt Ch. Tour de Calens A.C. Graves
M.C. 1999 aantal: 4 bt Ch. d’Eyran A.C. Pessac-Léognan
M.C. 2001 aantal: 1 bt Ch. d’Eyran A.C. Pessac-Léognan
M.C. 2002 aantal: 2 bt
No longer available -
#149
Talent Caché “L’Esprit du Fruit” Tirage V Vin de table français C.N.
0 aantal: 10 bt
No longer available -
#356
Dom. de la Jasse Vieilles Vignes V.d.P. d’Oc
M.O. O.D. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#268
Ch. Saint-Maurice A.C. Côtes du Rhône
M.C. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
Ch. Faugères A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1996 aantal: 8 bt
No longer available -
#274
Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 13 bt
No longer available -
#19
Lot witte wijn
aantal: 7 bt Chablis 1e Cru Côte de Léchet A.C. A. & R. Barrière Frères, Nuits M.O. 1970 aantal: 1 bt Meursault-Charmes A.C. 1e cru Dom. des Comtes Lafon, Meursaulta M.P. 1981 aantal: 1 bt Monbazillac A.C. André Nadal, Monbazillac M.P. 1945 aantal: 2 bt L. de La Louvière A.C. Pessac-Léognan
M.P. 2004 aantal: 1 bt Conde d’Ervideira Reserva D.O.C. Alentejo Ervideira S.A. Lda, Vendinha M.O. 2015 aantal: 2 bt
No longer available -
#381
Ch. de Cach A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#224
Vosne-Romanée A.C. Dom. du Clos Frantin, Vosne M.P. 1982 aantal: 12 bt