#136Lot wijn
aantal: 5 bt. Bonnezeaux A.C. Robin-Picherit, Faye M.B.
aantal: 1 bt. La Coupe de France A.C. St-Emilion Hanappier Peyrelongue & Cie, Bordeaux M.B. 1970 aantal: 1 bt. lsCh. Haut-Brignon A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. 1975 aantal: 2 bt. msCh. Bonnet A.C. Bordeaux
M.C. 1983 aantal: 1 bt.
No longer available -
#64Lot rode wijn
aantal: 12 bt Diverse niveau’s, sommige etiketten beschadigdBarolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1976 aantal: 1 bt Barolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1979 aantal: 1 bt Barolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1981 aantal: 1 bt Barolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1983 aantal: 1 bt Barolo D.O.C. *andria Francesco & Figli, Monforte d’Alba M.O. 1978 (..)
No longer available -
#171Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Louis Latour, Beaune M.O. 1966 aantal: 11 bt 5 à 10 cm
No longer available -
#405Ch. Faugères A.C. St-Emilion grand cru Grand cru classé M.C. O.K. 2006 aantal: 12 bt
No longer available -
#324Chambolle-Musigny A.C. Dom. Cottin, Labouré Roi, Nuits M.O. 1990 aantal: 11 bt
No longer available -
#265Vouvray Demi-Sec Le Mont A.C. S.A. Hoët, Vouvray M.P. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#407Ch. Haut-Brion A.C. Pessac-Léognan 1e grand cru classé M.C. 2006 aantal: 2 bt
No longer available -
#225Nuits-Saint-Georges Les Saint-Georges A.C. 1e Cru Eric Besson, Nuits M.O. 1982 aantal: 3 bt
No longer available -
#477Ch. Monbrun A.C. Pomerol
M.C. O.D. 2015 aantal: 6 bt
No longer available -
#470Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#220Ch. Carcanieux A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. O.D. 1982 aantal: 12 bt
No longer available -
#67Lot rode bordeaux
aantal: 4 bt Ch. Croque-Michotte A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1967 aantal: 1 bt tsCh. Léoville-Poyferré A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1969 aantal: 1 bt msCh. Villemaurine A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1969 aantal: 2 bt ls