#105Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt Ch. Magdelaine A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1993 aantal: 2 bt Ch. Tour du Sème A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1990 aantal: 1 bt Ch. Grand Barrail Lamarzelle Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1989 aantal: 1 bt Ch. les Tuileries A.C. St-Emilion
M.C. 1996 aantal: 3 bt Ch. Tour Saint-Laurent A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1997 aantal: 2 bt
No longer available -
#245Pommard-Rugiens A.C. 1e cru Héritiers Armand Girardin, Pommard M.P. 1983 aantal: 12 bt
No longer available -
#411Ch. Rieussec A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. O.K. 2007 aantal: 6 bt
No longer available -
#3Lot witte wijn
aantal: 13 bt Moscato I.G.T. Provincia di Pavia Giordano, Diano d’Alba M.O.
aantal: 2 bt Soave Classico D.O.C.
M.O. 2007 aantal: 1 bt Gavi D.O.C.G.
M.O. 2007 aantal: 1 bt Vermentino di Sardegna D.O.C. Giordano, Diano d’Alba M.O. 2012 aantal: 2 bt Pinot Grigio delle Venzie D.O.C. Giordano, Diano d’Alba M.O. 2013 aantal: 2 bt Bianco delle Venzie I.G.T. Pirovano M.O. 2014 aantal: 2 bt Sauvignon Vinre Bianco Vigneto Personale D.O.C. Langhe Giordano,(..)
No longer available -
#123Lot schuimwijn
aantal: 5 bt Cuvée J.M. 93 Blanc de Blancs Brut A.C. Touraine - Méthode traditionnelle Monmousseau, Montrichard M.O. 1986 aantal: 1 bt Champagne Brut L.P.
Laurent Perrier, Tours-sur-Marne M.O.
aantal: 1 bt Champagne Brut
Veuve Clicquot-Ponsardin, Reims M.O.
aantal: 1 bt Champagne Brut Impérial
Moët & Chandon, Epernay M.O.
aantal: 2 bt
No longer available -
#159Champagne Blanc de Blancs Brut 1e Cru Jean Gimonnet, Cuis M.O. 0 aantal: 3 bt
No longer available -
#29wijn voor nov 19
No longer available -
#116Lot rode bourgogne
aantal: 10 bt Beschadigde en ontbrekende etiketten.Corton La Vigne au Saint A.C. Grand cru Louis Latour, Beaune M.O. 1973 aantal: 8 bt Gevrey-Chambertin A.C. Louis Latour, Beaune M.O. 1973 aantal: 2 bt
No longer available -
#194Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé M.C. 1972 aantal: 2 bt vts, beschadigde etiketten
No longer available -
#274Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 13 bt
No longer available -
#403Pian delle Vigne D.O.C.G. Brunello di Montalcino Marchesi Antinori, Firenze M.O. O.D. 2006 aantal: 6 bt
No longer available -
#69Lot rode bordeaux
aantal: 5 bt Ch. Larmande A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1994 aantal: 2 bt Ch. Larmande A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1995 aantal: 3 bt