#437Ch. Magnan-La-Gaffelière A.C. St-Emilion grand cru
M.C. O.D. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#288Montlouis Demi-Sec Les Batisses A.C. Dom. Deletang & Fils, St-Martin-le-Beau M.C. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#76Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt Ch. Lagrange A.C. St-Julien 3e grand cru classé M.C. 1964 aantal: 3 bt zeer beschadigde etikettenLady Langoa A.C. St-Julien
M.O. 1995 aantal: 3 bt
No longer available -
#276Ch. Carcanieux A.C. Médoc Cru bourgeois M.O. O.D. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#124Lot schuimwijn
aantal: 6 bt Champagne Brut Cordon Rouge
G.H. Mumm, Reims M.O.
aantal: 1 bt Blanquette de Limoux brut A.C. Costabel M.O.
aantal: 1 bt Bernard-Massard Demi-Sec Méthode Champenoise Grevenmacher M.O.
aantal: 1 bt Duc de Vally Cidre Mousseux Demi Sec
M.O.
aantal: 1 bt Duc de Foix Cava Brut Nature
Covides M.O.
aantal: 1 bt Champagn Demi-Sec
Roger Perroy, Epernay M.O.
aantal: 1 bt
No longer available -
#317Ch. La Fleur-Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1990 aantal: 12 bt
No longer available -
#256Ch. La Gaffelière A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#120Lot bourgogne
aantal: 12 bt Saint-Véran A.C. M. Vincent & Fils, Ch. de Fuissé M.D. 1987 aantal: 6 bt Beaune 1e Cru Clos des Aigrots A.C. Dom. Pierre-Yves Masson, Ch. de Bligny M.C. 1983 aantal: 6 bt
No longer available -
#424Ch. Tour des Termes A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#71Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt Ch. Toumalin A.C. Canon-Fronsac
1970 aantal: 4 bt ms, 1 vidangeCh. Tour Calon A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.C. 1983 aantal: 1 bt Ch. Font Guilhem A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1983 aantal: 1 bt
No longer available -
#55Lot rode wijn
aantal: 4 bt Ch. Arnauton A.C. Canon-Fronsac
M.C. 1976 aantal: 1 bt Ch. Moulin de Noaillac A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1993 aantal: 2 bt Vosne-Romanée Au dessus des Malconsort A.C. Pierre-Yves Masson, Meursault M.P. 1969 aantal: 1 bt
No longer available -
#274Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 13 bt