#145
Cuvée des Tuilleries Vin de table français Henri Royer Le Bon M.O. 0 aantal: 12 bt
No longer available -
#468
Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#377
Ch. de Nages A.C. Costières de Nîmes R. Gassier, Caissargues M.C. 1999 aantal: 4 bt
No longer available -
#80
Lot rode bordeaux
aantal: 7 bt Ch. Macquin-St-Georges A.C. St-Georges-St-Emilion
M.B. 1989 aantal: 1 bt Ch. Tour du Pas St-Georges A.C. St-Georges-St-Emilion
M.C. 1998 aantal: 6 bt
No longer available -
#125
Lot likeurwijn
aantal: 2 bt Old Porter Reserve Full Rich Sweet Wine Perez Barquero S.A., Montilla Spain M.O. 1977 aantal: 1 bt Andresen Porto Colheita Matured in Wood J.H. Andresen Sucrs Lda, Vila Nova de Gaia M.O. O.D. 1980 aantal: 1 bt
No longer available -
#384
Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 2000 aantal: 11 bt
No longer available -
#428
Ch. Montfollet Le Valentin A.C. Blaye Côtes de Bordeaux
M.C. 2009 aantal: 12 bt
No longer available -
#53
Lot rode wijn
M.C.
aantal: 13 bt sommige etiketten beschadigdReal Irache Gran Reserva D.O. Navarra Bodegas Irache, Ayegul M.O. 1982 aantal: 1 bt Castillo Irache Reserva D.O. Navarra Bodegas Irache, Ayegul M.O. 1982 aantal: 1 bt Castillo Irache Reserva D.O. Navarra Bodegas Irache, Ayegul M.O. 1984 aantal: 3 bt Monte Ducay Reserva D.O. Cariñena Bodegas San Valero, Cariñena M.O. 1996 aantal: 2 bt Monte Ducay Gran Reserva D.O. Cariñena Bodegas San Valero, Cariñena M.O. 1993 (..)
No longer available -
#94
Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt bn à vtsCh. d’Arsac A.C. Haut-Médoc
M.C. 1985 aantal: 2 bt Ch. Moulin Saint Georges A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 1 bt Ch. Certan-Marzelle A.C. Pomerol
M.C. 1985 aantal: 4 bt Ch. des Tuquets A.C. Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 1 bt Ch. le Bos A.C. Bordeaux
1994 aantal: 1 bt Les Violettes A.C. St-Julien
M.O. 1994 aantal: 1 bt
No longer available -
#402
Beaune 1e Cru Clos du Roi A.C. Simon & Fils, Aloxe M.O. 2005 aantal: 7 bt
No longer available -
#275
Ch. Saint-Agrèves A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 5 bt
No longer available -
#375
Kleinbegin Sauvignon Blanc/Chardonnay Wyn van Oorsprong Stellenbosch Coetzee, Paradyskloof M.O. O.D. 1999 aantal: 12 bt