#377
Château de la Roulerie A.C. Anjou
M.C. 2013 aantal: 12 bt
No longer available -
#31
Lot rode Bordeaux
aantal: 6 Bt. Ch. La Lagune A.C. Haut-Médoc 3e grand cru classé M.C. 1986 aantal: 1 Bt. Ch. Cantenac-Brown A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1986 aantal: 4 Bt. msCh. Grand Corbin Despagne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1988 aantal: 1 Bt. bn
No longer available -
#271
Ch. Sainte-Marie A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1993 aantal: 4 Bt.
No longer available -
#364
Pouilly-Fuissé Vieilles Vignes A.C.
Vincent Girardin, Meursault M.O. O.D. 2012 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#345
Ch. Jolys A.C. Jurançon
M.C. 2007 aantal: 4 Bt. neck; Eén capsule gedeeltelijk verwijderd.
No longer available -
#207
Lot rode Bordeaux
1985 aantal: 9 Bt. Ch. Lestage Darquier Grand Poujeaux A.C. Moulis Grafé Lecocq, Namur M.B. 1985 aantal: 6 Bt. 3 etiketten manco/beschadigdCh. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Plantey A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#183
Ch. La Grave Trigant de Boisset A.C. Pomerol M.C. 1981 aantal: 7 Bt.
No longer available -
#230
Lot rode Bordeaux
1988 aantal: 6 Bt. Ch. Fonroque A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1988 aantal: 1 Bt. Ch. Carteau Côtes Daugay A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 2 Bt. Ch. Boyd-Cantenac A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#63
Lot rode Bordeaux
aantal: 2 Mag. Ch. Baret A.C. Pessac-Leognan
M.C. 1997 aantal: 1 Mag. Ch. La Tonnelle A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1995 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#37
Lot rode Bordeaux
aantal: 6 Bt. Ch. Cormeil-Figeac A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1990 aantal: 2 Bt. Ch. Lynch-Moussas A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1996 aantal: 3 Bt. Ch. La Louvière A.C. Pessac-Léognan
M.C. 2000 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#75
Lot witte champagne
aantal: 7 Champagne Brut Impérial 1e Cru
Moët & Chandon, Epernay M.O.
aantal: 1 Mag. Champagne Millésime Blanc
Moët & Chandon, Epernay M.O. 1989? aantal: 1 Bt. Champagne Brut Cordon Rouge
G.H. Mumm & Co, Reims M.O.
aantal: 2 Bt. Champagne Brut
Louis Roederer, Reims M.O.
aantal: 1 Bt. Champagne Brut Cuvée Blason
Lacroix-Triaulaire & Fils, Merrey-sur-Arce M.O.
aantal: 1 Bt. Ratafia de Champagne
Trouillard & Co , Epernay M.O. 1947? aant(..)
No longer available -
#259
Ch. Pichon-Longueville Comtesse A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C. 1990 aantal: 1 Bt.