#303
Ch. Troplong-Mondot A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1989 aantal: 6 bt
No longer available -
#325
Chambolle-Musigny A.C. Dom. Cottin, Labouré Roi, Nuits M.O. 1990 aantal: 12 bt
No longer available -
#64
Lot rode wijn
aantal: 12 bt Diverse niveau’s, sommige etiketten beschadigdBarolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1976 aantal: 1 bt Barolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1979 aantal: 1 bt Barolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1981 aantal: 1 bt Barolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1983 aantal: 1 bt Barolo D.O.C. *andria Francesco & Figli, Monforte d’Alba M.O. 1978 (..)
No longer available -
#138
Lot wijn
aantal: 9 bt vuile en beschadigde etikettenPuritano Vinho Velho do Porto
Poças Junior M.O.
aantal: 3 bt Schuimwijn zonder etiket
aantal: 1 bt Chardonnay Brut Vin Mousseux de Qualité La Terre Noire M.O. 1986 aantal: 2 bt Krim Original Sparkling wine from Crimea
M.O.
aantal: 1 bt Bernard Lebardieu Rosé
M.O.
aantal: 1 bt Champagne Brut Impérial
Moët & Chandon, Epernay M.O.
aantal: 1 bt
No longer available -
Marquis de Saint-Estèphe A.C. St-Estèphe 5e grand cru classé M.P. 2000 aantal: 5 bt
No longer available -
#439
Morey-St-Denis 1e Cru Clos des Ormes A.C. Georges Lignier & Fils, Morey M.O. O.D. 2010 aantal: 12 bt
No longer available -
#473
Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#67
Lot rode bordeaux
aantal: 4 bt Ch. Croque-Michotte A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1967 aantal: 1 bt tsCh. Léoville-Poyferré A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1969 aantal: 1 bt msCh. Villemaurine A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1969 aantal: 2 bt ls
No longer available -
#274
Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 13 bt
No longer available -
#370
Ch. Mouton-Rothschild A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1997 aantal: 1 bt
No longer available -
Clos Floridene A.C. Graves
M.C. O.K. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#29
wijn voor nov 19