#74Lot witte bordeaux
aantal: 9 bt
Ch. Graville-Lacoste A.C. Graves
M.C. 1997 aantal: 5 bt
Ch. Terrefort le Calvaire A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. 1989 aantal: 3 bt
Ch. Peymouton A.C. Bordeaux Moëlleux Wijnhandel Van Neste, Kuurne M.B.
aantal: 1 bt
No longer available -
#122Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco
No longer available -
#316Ch. Pascaud Réserve A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#50Lot rode wijn
aantal: 10 bt
Marlbrook W.O. Constantia Klein Constantia, M.O. 1997 aantal: 1 bt
Rioja D.O.C. Palacios Remondo, Alfaro M.O. 2001 aantal: 1 bt
Cabernet-Merlot-Syrah
Ktima Malebith, Elliniko Proion M.O. 2009 aantal: 1 bt
Duas Quintas D.O.C. Douro Ramos Pito, Vila Nova de Gaia M.O. 2010 aantal: 4 bt
Palacio del Dean Reserva D.O. Navarra Nekeas, Añorbe M.O. 2013 aantal: 1 bt
Merlot Rum Barrels Monterey County Robert Mondavi, Acampo Ca M.O(..)
No longer available -
#64Lot rode wijn
aantal: 6
Saumur-Champigny A.C. Ch. de Chaintres, Dampierre M.O. 1986 aantal: 1
Bordeaux A.C. Van Durme, Merksem M.B. 1992 aantal: 1 Hbt
Saumur-Champigny A.C. Dom. Filliatreau, Chaintres M.O. 1997 aantal: 1 bt
La Diligence A.C. Chinon Couly-Dutheil, Chinon M.O. 2015 aantal: 1 bt
Jean Fleury A.C. St-Emilion
M.O. 2018 aantal: 1 bt
No longer available -
#228Ch. de Bourgueneuf A.C. Pomerol
M.C. 1989 aantal: 6 bt
No longer available -
#296Ch. Planey-de-la-Croix A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.B. 1998 aantal: 7 bt
No longer available -
#255Ch. Pichon-Longueville Comtesse A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C. O.K. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#273Lot rode bordeaux
1995 aantal: 7 bt
Les Fiefs de Lagrange A.C. St-Julien Ch. Lagrange S.A. M.P. 1995 aantal: 2 bt
Ch. Poujeaux A.C. Moulis Cru grand bourgeois exceptionnel M.C. 1995 aantal: 5 bt
No longer available -
#160Lot wijn
aantal: 12 bt Slechte staat, lage niveaus
Sancerre A.C. Choisy Père & Fils, St-Julien
aantal: 3 bt
Entre-2-Mers A.C. Choisy Père & Fils, St-Julien
1972 aantal: 6 bt
Ch. Larrivaux A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois
1971 aantal: 3 bt
No longer available -
#238Ch. Les Barraillots A.C. Margaux
M.C. 1990 aantal: 11 bt