#210Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.P. 1986 aantal: 10 bt
No longer available -
#245Ch. Ducru-Beaucaillou A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1992 aantal: 3 bt
No longer available -
#146Lot likeurwijn
aantal: 9 bt
Monbazillac A.C.
M.B.
aantal: 1 bt
Clos de Madère A.C. Cérons
M.B.
aantal: 1 bt
Ch. Gravas A.C. Sauternes
M.C.
aantal: 1 bt
Lustau Almacenista Oloroso Sherry Emilio Lustau, Jerez de la Frontera
aantal: 1 bt
Vermouth de France Original Dry Noilly Prat & Cie, Marseille
aantal: 1 bt
Tio Pepe Palomino Fino Sherry
Gonzàlez Byass
aantal: 1 bt
Vecchioflorio Dolce D.O.P. Marsala Florio, Marsala
aantal: (..)
No longer available -
#72Clos du Mont-Olivet A.C. Châteauneuf-du-Pape Joseph Sabon & Fils, Châteauneuf M.B.
aantal: 11 1 hbt
No longer available -
#368Ch. La Louvière A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.K. 2005 aantal: 12 bt
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#92Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt
Ch. Boyd-Cantenac A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 2002 aantal: 2 bt
Ch. Grand Beauséjour A.C. Pomerol
M.P. 2003 aantal: 2 bt
Ch. Clos du Moulin A.C. St-Estèphe
M.C. 2003 aantal: 1 bt
Ch. Latour-Martillac A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 2003 aantal: 2 bt
Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 2003 aantal: 2 bt
No longer available -
#393Ch. de Pez A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#178Ch. L’Eglise-Clinet A.C. Pomerol
M.C. 1975 aantal: 3 bt
No longer available -
#111Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Cru Toumillon A.C. Graves
M.P. 1988 aantal: 5 bt
Ch. La Marquette A.C. St-Estèphe
M.C. 1986 aantal: 7 bt
No longer available -
#385Ch. Saint-Pierre A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. K. 2008 aantal: 9 bt
No longer available -
#122Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco