#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#294Ch. Rochemorin A.C. Pessac-Léognan
M.C. 1998 aantal: 5 bt
No longer available -
#290Ch. Lilian-Ladouys A.C. St-Estèphe
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#164Lot wijnboeken Hubrecht Duijker, De Grote wijnen van Bourgogne, van Bordeaux. De Goede wijnen van Rhône en Franse Zuiden (ed. 1983 & 1988), van Rioja, van Loire, Elzas, Champagne, van Bordeaux.
aantal: 1 bt
Hubrecht Duijker & Hugh Johnson, Wijn-en Reis- van Frankrijk. Hugh Johnson, Wijnatlas. Reader’s Digest, Wijnreisgids voor Frankrijk
aantal: bt
No longer available -
#52Lot rode wijn
aantal: 10 bt
Ch. Malescot-St-Exupéry A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1975 aantal: 2 bt
Vicomte de Padirac Vin de table
M.O.
aantal: 2 bt
Ch. Dolibey A.C. Bordeaux
M.P.
aantal: 2 bt
Ch. Piton A.C. Bordeaux
M.O. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Sans Souci A.C. Bordeaux Supérieur
M.O. 1981 aantal: 1 bt
Ch. Béard A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1975 aantal: 1 bt
Dom. du Vieux Taillefer A.C. St-Emilion
M.B. 1986 aantal: 1 bt
No longer available -
#166Ratafia de Bourgogne Vin de liqueur Château de Pommard M.O. 0 aantal: 2 bt
No longer available -
#94Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt
Ch. La Tuilerie A.C. Graves
M.C. 2017 aantal: 3 bt
Ch. La Rose-Trintaudon A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 2018 aantal: 1 bt
Ch. Villars A.C. Fronsac
M.C. 2014 aantal: 5 bt
No longer available -
#175Ch. Branaire-Ducru A.C. Saint-Julien-Médoc 4e grand cru classé ts M.C. 1973 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#246Dom. Santa Duc A.C. Côtes du Rhône Edmond Gras & Fils, Gigondas M.D. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#322Ch. Malartic-Lagravière A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#143Collectie Single Malt & Malt
aantal: 6 bt
Glen Grant Special Distillery Reserve Highland Malt Scotch Whisky
aantal: 1 bt
Glen Grant Special Distillery Reserve Old Scotia Pure Malt
aantal: 1 bt
Duncan Taylor Cask Strength 38 Years Old
Bottled 2007
1968 aantal: 1 bt
Dufftown 15 years old Highlands
aantal: 1 bt
Blackadder Peat Reek Raw Cask Islay
aantal: 1 bt
Penderyn Aur Cymru Single Malt Welsh Whisky
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 900 / 1200 -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal: