#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#101Lot rode bordeaux
aantal: 11 bt
Ch. Les Donats A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1981 aantal: 6 bt TS à MS, beschadigde etiketten
Ch. Bel Air Ouÿ A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1982 aantal: 1 bt
Ch. Hauterive A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1982 aantal: 1 bt
Ch. Bel-Air A.C. Puisseguin-St-Emilion
1984 aantal: 1 bt
Ch. Labégorce-Zédé A.C. Margaux Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1984 aantal: 1 bt
Ch. Les Chaumes A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: (..)
No longer available -
#372Ch. Les Arroucats A.C. Sainte-Croix-du-Mont - Cuvée Virginie
M.C. O.D. 2006 aantal: 12 bt
No longer available -
#268Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#244Ch. Puyblanquet-Carrille A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1992 aantal: 7 bt
No longer available -
#420Johannisberger Klaus Riesling GG Deutscher Qualitätswein Rheingau V.D.P. Grosse Lage Prinz von Hessen, Johannisberg G.A. 2016 aantal: 6 bt
No longer available -
#394Ch. Lagrange A.C. St-Julien 3e grand cru classé M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#345Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#66Lot rode wijn
aantal: 6 bt
Cabernet Franc Le Sylphe Vin de France M. & S. Bouchet, Montreuil M.O. 2011 aantal: 1 bt
Touraine Première Vendange A.C. Henry Marionnet, Soings M.O. 2011 aantal: 1 bt
Costières de Nîmes Cuvée Expression A.O.P. Ch. Beaubois, Franquevaux M.O. 2011 aantal: 1 bt
Collioure Altitude 231 mètres A.O.P. Jonquières d’Oriola, Corneilla de Vercol M.O. 2015 aantal: 1 bt
Les Hauts de Vernet A.O.P. Côtes de Roussillon-Villages Dom. Les Cazotte(..)
No longer available -
#271Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#231Ch. Domeyne A.C. St-Estèphe
M.C. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#215Vieux Ch. L’Abbaye A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1987 aantal: 12 bt