#231Ch. Domeyne A.C. St-Estèphe
M.C. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#285Macon Villages A.C.
M.O. 1995 aantal: 10 bt
No longer available -
#92Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt
Ch. Boyd-Cantenac A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 2002 aantal: 2 bt
Ch. Grand Beauséjour A.C. Pomerol
M.P. 2003 aantal: 2 bt
Ch. Clos du Moulin A.C. St-Estèphe
M.C. 2003 aantal: 1 bt
Ch. Latour-Martillac A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 2003 aantal: 2 bt
Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 2003 aantal: 2 bt
No longer available -
#130Lot schuimwijn
aantal: 6 bt
Champagne Sweet Demoiselle Extra Dry
Vranken, Tours sur Marne M.O.
aantal: 1 bt
Champagne Demoiselle Brut
Vranken, Tours sur Marne M.O.
aantal: 1 bt
Champagne Demoiselle
Vranken, Tours sur Marne M.O.
aantal: 1 bt
Champagne Brut Tradition
Jerôme Cothias, Meurville M.O.
aantal: 1 bt
Crémant d’Alsace Brut Réserve
Ziegler, Sigolsheim M.O.
aantal: 1 bt
Feiner Sekt Rosé Dry
Henkell, Wiesbaden M.O.
aantal: 1 bt(..)
No longer available -
#225Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd
No longer available -
#214Vieux Ch. L’Abbaye A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1987 aantal: 11 bt
No longer available -
#208Niersteiner Paterberg Müller-Thurgau Spätlese Q.m.P. Rheinhessen - Trocken Jakob Gerhardt, Nierstein am Rhein E.A. 1986 aantal: 8 bt 1 etiket manco
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#193Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1981 aantal: 10 bt
No longer available -
#418Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. K. 2015 aantal: 6 bt
No longer available -
#264Ch. Smith Haut-Lafitte A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. O.K. 1994 aantal: 12 bt