#122Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#43Lot rode wijn
aantal: 8 bt
Oppium A.C. Minervois Ch. d’Oupia, Oupia M.C. 2011 aantal: 3 bt
Sylla A.O.P. Minervois Dom. Borie de Maurel, Félines M.O. 2015 aantal: 2 bt
Minervois Vieilles Vignes A.O.P. Minervois Pierre Cros, Badens M.O. 2018 aantal: 3 bt
No longer available -
#234Ch. Lagrange A.C. St-Julien 3e grand cru classé M.C. O.K. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#363Ch. Peyruchet A.C. Bordeaux
M.C. O.D. 2005 aantal: 12 bt
No longer available -
#87Ch. Pontet-Chappaz A.C. Margaux
M.P. 1974 aantal: 1 bt
No longer available -
#117Lot rode bordeaux
aantal: 2 Mag
Ch. Le Bourdieu A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1973 aantal: 1 Mag
La Rose Pauillac A.C. Pauillac
M.P. 1990 aantal: 1 Mag
wineNo longer available -
#7Lot witte wijn
aantal: 8
Trittenheimer Apotheke Riesling Beerenauslese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer Heinz Nummer Weinbau,Trittenheim E.A. 1976 aantal: 1 bt
Trittenheimer Apotheke Riesling Beerenauslese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer Heinz Nummer Weinbau,Trittenheim E.A. 1976 aantal: 1 hbt
Bereich Zell Riesling Königsadler Q.b.A. Mosel-Saar-Ruwer Jakob Gerhardt, Nierstein am Rhein E.A. 1986 aantal: 1 bt
Abenheimer Liebfrauenmorgen Silvaner Kabinett Q.m.P. Rheinhessen - Trocke(..)
No longer available -
#78Lot rode bordeaux
aantal: 2 bt
Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1983 aantal: 1 bt
Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1992 aantal: 1 bt
No longer available -
#192Ch. Mitrotte A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.B. 1981 aantal: 14 bt
No longer available -
#160Lot wijn
aantal: 12 bt Slechte staat, lage niveaus
Sancerre A.C. Choisy Père & Fils, St-Julien
aantal: 3 bt
Entre-2-Mers A.C. Choisy Père & Fils, St-Julien
1972 aantal: 6 bt
Ch. Larrivaux A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois
1971 aantal: 3 bt
No longer available -
#381Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2008 aantal: 6 bt