#229
le Mouton a Cinq Pattes A.C. Bordeaux
M.O. O.K. 1988 aantal: 12 Bt. Genummerde flessen
No longer available -
#336
Alabanza Rioja Crianza D.O.C. Rioja Cronwagen-Iberica S.L., Agoncillo M.O. O.D. 2004 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#235
Ch. Rolland-Maillet A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#71
Lot rode Bourgogne
aantal: 7 Bt. Aloxe-Corton A.C. Tollot-Beaut & Fils, Chorey M.D. 1990 aantal: 1 Bt. Santenay 1e Cru Les Gravières A.C. La Pousse d’Or, Volnay M.D. 1991 aantal: 1 Bt. Marsannay En Montchenevoy A.C. Dom. Philippe Charlopin-Parizot, Gevrey M.D. 1992 aantal: 3 Bt. Monthélie A.C. Dom. Laurent, Nuits M.D. 1992 aantal: 1 Bt. Santenay Les Deux Angelots A.C. Dom. Saint-Michel, Santenay M.D. 1992 aantal: 1 Bt.
No longer available -
Dom. La Bruissière A.C. Gigondas Caves Saint-Pierre, Châteauneuf M.O. 1996 aantal: 4 Bt.
No longer available -
#125
Lot witte wijn
1973 aantal: 9 Bt. Bereich Wonnegau QbA. Rheinhessen Silvaner, Müller-Thurgau, Morio-Muskat Jakob Gerhardt, Nierstein E.A. 1973 aantal: 4 Bt. Erbacher Honigberg Riesling QbA. Rheingau Jakob Gerhardt, Nierstein E.A. 1973 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#266
Ch. Magdelaine A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1992 aantal: 11 Bt. beschadigde etiketten
No longer available -
#270
Lot rode Bordeaux
1993 aantal: 12 Bt. Ch. des Tuquets A.C. Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Croix Beauséjour A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Durand-Laplagne A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Arnauton A.C. Fronsac
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. L’Ermitage de Chasse-Spleen A.C. Haut-Médoc
No longer available -
#101
Ch. L’Angélus A.C. Pomerol
1961 aantal: 3 Bt. ms, 1 ls
No longer available -
Lot rode Bordeaux
1986 aantal: 9 Bt. Ch. Haut-Cadet A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1986 aantal: 5 Bt. Ch. Grands Sillons Gabachot A.C. Pomerol
M.C. 1986 aantal: 4 Bt. beschadigde etiketten
No longer available -
#282
Morey-Saint-Denis A.C. Alain Holland, Beaune M.P. 1994 aantal: 12 Bt. enkele vlekken
No longer available -
#364
Pouilly-Fuissé Vieilles Vignes A.C.
Vincent Girardin, Meursault M.O. O.D. 2012 aantal: 12 Hbt.