#140
Ch. de Marsan A.C. Bordeaux
M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. TS
No longer available -
#86
Overture Napa Valley Multi-vintage wine, second wine of Opus One Opus One, Oakville Ca M.O. 0 aantal: 12 Bt. Gevlekte etiketten
No longer available -
#415
Ch. Cantemerle A.C. Haut-Médoc 5e grand cru classé M.C. 2015 aantal: 12 Bt. etiketten met enkele vlekjes en verkleuringen
No longer available -
#181
Ch. Léoville-Las-Cases A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. K. 1987 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#66
Lot rode bourgogne
aantal: 5 Bt. Chambolle-Musigny A.C. Héritiers Forrest, La Chapelle de Guinchay
1959 aantal: 1 Bt. 6 cmBeaune 1e Cru Clos des Mouches A.C. Chanson Père & Fils, Beaune
1972 aantal: 3 Bt. 8 cm, etiketten zwaar beschadigdBourgogne Rouge A.C. Dom. St-Arroman Pierre, St-Denis de Vaux
1979 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#96
Bourgogne Grand Ordinaire A.C. Champigny & Fils, Beaune
1963 aantal: 8 Bt.
No longer available -
#204
No longer available -
#65
Lot rode bourgogne
aantal: 5 Bt. Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Dom. Jaboulet-Vercherre, Beaune M.O. 1973 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Chanson Père & Fils, Beaune M.O. 1982 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Dom. Louis Latour, Beaune M.O. 2000 aantal: 1 Bt. Vosne-Romanée Vieilles Vignes A.C. Nicolas Potel, Nuits M.O. 2006 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#165
Ch. Tour des Termes A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. MS, 2 vidange
No longer available -
#106
Ch. La Fleur Canon A.C. Côtes Canon-Fronsac
M.C. O.K. 1970 aantal: 6 Bt. BN à TS
No longer available -
#312
No longer available -
#408
Dom. Pastouret Cuvée de Michel A.C. Costières de Nîmes Janne et Miche Pastouret, Bellegarde M.D. O.D. 2014 aantal: 12 Bt.