#113Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1982 aantal: 6 bt
Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1981 aantal: 3 bt
Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1978 aantal: 3 bt
No longer available -
#279Ch. Léoville-Poyferré A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#215Vieux Ch. L’Abbaye A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1987 aantal: 12 bt
No longer available -
#224Ch. Beau-Site Haut-Vignoble A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.K. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#150Lot likeurwijn
aantal: 7
Icewine Vidal VQA Niagara Peninsula Andrew Peller,Niagara on the Lake M.O. 2010 aantal: 2 hbt
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.D. 2000 aantal: 1 bt
Full tawny dessert wine South Africa Douglas Green, De Leeuw, Brussels M.B.
aantal: 2 bt
Fine Ruby Port South Africa Cockburn’s, Symington Vila Nova de Gaia M.O.
aantal: 1 Mag.
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.(..)
No longer available -
#296Ch. Planey-de-la-Croix A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.B. 1998 aantal: 7 bt
No longer available -
#408Ch. La Pointe A.C. Pomerol
M.C. 2014 aantal: 7 bt
No longer available -
#103Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Paradis A.C. St-Emilion
M.C. 1985 aantal: 3 bt
Ch. La Grange A.C. Bordeaux
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Calon-Ségur A.C. St-Estèphe 3e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Rouquette A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Turcaud A.C. Bordeaux
1985 aantal: 1 bt
Ch. Côtes Trois Moulins A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aa(..)
No longer available -
#283Chablis A.C. Dom. Soupé, Chablis M.P. 1995 aantal: 10 bt
No longer available -
#308Ch. Haut-Mayne A.C. Sauternes
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#106Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Maison Neuve Cuvée Clotilde A.C. Blaye Côtes de Bordeaux
M.C. 2009 aantal: 1 bt
Ch. Cru Godard A.C. Francs Côtes de Bordeaux
M.C. 2009 aantal: 2 bt
Ch. Martet - Les Hauts de Martet A.C. Sainte-Foy Bordeaux
M.C. 2011 aantal: 3 bt
Ch. Pontet La Gravière Prestige A.C. Graves
M.C. 2012 aantal: 1 bt
Ch. Croix-Mouton A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 2012 aantal: 1 bt
Ch. La Grave Trigant de Boisset A.C. Pomerol
M.C. (..)
No longer available -
#307Clos du Roy A.C. Graves
M.P. O.D. 2000 aantal: 12 bt