#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#36Lot rode wijn
aantal: 6 bt
Ronco di Sassi Primitivo Appassimento I.G.T. Puglia Provinco Winery, Diano d’Alba M.O. 2018 aantal: 1 bt
Podere Castorani Cadetto D.O.C. Montepulciano d’Abruzzo Castorani, Alanno M.O. 2016 aantal: 2 bt
Vino Nobile di Montepulciano D.O.C.G. Loggia delle Sassaie, Tesoro-Pontedera M.O. 2016 aantal: 1 bt
Coste delle Plaie D.O.C. Montepulciano d’Abruzzo Castorani, Alanno M.O. 2016 aantal: 1 bt
Nero d’Avola D.O.C. Sicilia C.F.M. & C, V(..)
No longer available -
#195Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1981 aantal: 4 bt
No longer available -
#25Lot witte wijn
aantal: 13 bt
Ch. Beauregard Ducasse A.C. Graves
M.C. 2000 aantal: 3 bt
Clos du Roy A.C. Graves
M.C. 2004 aantal: 4 bt
Pouilly-Vinzelles A.C.
M.O. 1994 aantal: 2 bt
Chablis A.C. Dom. Soupé, Chablis M.P. 1995 aantal: 2 bt
Chablis A.C. Ch. de Maligny, Maligny M.P. 1985 aantal: 1 bt
Monbazillac A.C. P.B., Gironde-sur-Dropt M.O. 1999 aantal: 1 bt
No longer available -
#186Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1978 aantal: 12 bt
No longer available -
#172Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1972 aantal: 1 bt Very low shoulder
No longer available -
#326Pouilly-Fumé Les Fines Caillottes A.C.
Jean Pabiot & Fils, Pouilly M.O. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#271Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#246Dom. Santa Duc A.C. Côtes du Rhône Edmond Gras & Fils, Gigondas M.D. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#155Lot wijn
aantal: 6 bt
Mosel-Saar-Ruwer Qualitätswein Andreas Oster, Cochem E.A. 1999 aantal: 1 bt
Vinsobres A.C. Côtes du Rhône Cave du Prieuré, Vinsobres M.O. 197* aantal: 1 bt
Ch. des Laurets A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.B. 1979 aantal: 1 bt
Ch. La Freynelle A.C. Bordeaux
M.C. 1994 aantal: 1 bt
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.P.
aantal: 1 bt
No longer available -
#336Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#204Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.P. 1985 aantal: 10 bt 1 meer dan op de foto!