#411Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2014 aantal: 6 bt
No longer available -
#426Clos du Mont-Olivet A.C. Châteauneuf-du-Pape Famille Sabon Joseph, Châteauneuf M.O. D. 2018 aantal: 8 bt
No longer available -
#373Ch. Haut-Tropchaud A.C. Pomerol
M.C. O.K. 2006 aantal: 6 bt
No longer available -
#168Ch. Lyonnat-Lussac St-Emilion
1955 aantal: 5 bt 12047
No longer available -
#106Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Maison Neuve Cuvée Clotilde A.C. Blaye Côtes de Bordeaux
M.C. 2009 aantal: 1 bt
Ch. Cru Godard A.C. Francs Côtes de Bordeaux
M.C. 2009 aantal: 2 bt
Ch. Martet - Les Hauts de Martet A.C. Sainte-Foy Bordeaux
M.C. 2011 aantal: 3 bt
Ch. Pontet La Gravière Prestige A.C. Graves
M.C. 2012 aantal: 1 bt
Ch. Croix-Mouton A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 2012 aantal: 1 bt
Ch. La Grave Trigant de Boisset A.C. Pomerol
M.C. (..)
No longer available -
#265Clos du Marquis A.C. St-Julien
M.C. O.K. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#148Lot likeurwijn
aantal: 3 bt
Ch. Larose-Monteils A.C. Sauternes
M.C. 1990 aantal: 2 bt
Coteaux du Layon Chaume A.C.
Dom. Grosset, Rochefort s/Loire M.D. 1997 aantal: 1 bt
No longer available -
#306Ch. La Garene A.C. Entre-deux-Mers
M.O. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#420Johannisberger Klaus Riesling GG Deutscher Qualitätswein Rheingau V.D.P. Grosse Lage Prinz von Hessen, Johannisberg G.A. 2016 aantal: 6 bt
No longer available -
#358Beaune Blanches Fleurs A.C. Beaune Louis Picamelot, Rully M.P. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#122Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule