#396Ch. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#99Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Rode bordeaux zonder etiket
aantal: 3 bt
Mise de la Baronnie A.C. St-Emilion Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.O. 1998 aantal: 1 bt
Ch. Domeyne A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. 1999 aantal: 3 bt
Ch. Puy la Rose A.C. Pauillac Cru bourgeois M.C. 1999 aantal: 1 bt
Cordier A.C. Bordeaux
M.O. 2000 aantal: 1 bt
Ch. Pontet Barrail A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 2000 aantal: 1 bt
No longer available -
#174Ch. Saint-Pierre A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 1972 aantal: 12 bt T.S. à M.S.
No longer available -
#170Clos la Madeleine A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1970 aantal: 2 Mag. M.S.
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#236Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. 1990 aantal: 7 bt
No longer available -
#161Collectie sigaren: CD, Havana, Unico, Balmoral Clavejo Coronas, Lafayette Liberty, Cogétama, Vieil Anvers Verhellen, etc. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer availableDim. cm -
#382Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2008 aantal: 6 bt
No longer available -
#203Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.O. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#10Lot witte wijn
aantal: 5 bt
Vogelmaier Moscato Giallo D.O.C. Südtirol - Alto Adige Alois Lageder, Margreid .O. 2013 aantal: 3 bt
Chenin Blanc Wine of Origin Western Cape Jean Daneel Wines, Napier M.O. 2013 aantal: 1 bt
Dom.de la Pigeade A.C. Muscat de Beaumes de Venise Thierry Vaute, Beaumes M.D. 2001 aantal: 1 bt
No longer available -
#252Vieux Ch. Certan A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#101Lot rode bordeaux
aantal: 11 bt
Ch. Les Donats A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1981 aantal: 6 bt TS à MS, beschadigde etiketten
Ch. Bel Air Ouÿ A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1982 aantal: 1 bt
Ch. Hauterive A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1982 aantal: 1 bt
Ch. Bel-Air A.C. Puisseguin-St-Emilion
1984 aantal: 1 bt
Ch. Labégorce-Zédé A.C. Margaux Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1984 aantal: 1 bt
Ch. Les Chaumes A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: (..)