#426
Clos du Mont-Olivet A.C. Châteauneuf-du-Pape Famille Sabon Joseph, Châteauneuf M.O. D. 2018 aantal: 8 bt
No longer available -
#204
Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.P. 1985 aantal: 10 bt 1 meer dan op de foto!
No longer available -
#405
Lot rode wijn
2012 aantal: 4 bt
Emery Pinot Noir Willamette Valley WillaKenzie Estate, Yamhill Oregon
2012 aantal: 1 bt
Z Cuvée Santa Ynez Valley Zaca Mesa Winery, Los Olivos Ca
2012 aantal: 1 bt
Sangiovese Santa Ynez Valley Koehler Winery, Los Olivos Ca
2012 aantal: 1 bt
Cabernet Sauvignon Reserve Santa Ynez Valley Grassini Family Vineyards, Santa Ynez Ca
2012 aantal: 1 bt
No longer available -
#122
Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco
No longer available -
#161
Collectie sigaren: CD, Havana, Unico, Balmoral Clavejo Coronas, Lafayette Liberty, Cogétama, Vieil Anvers Verhellen, etc. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer availableDim. cm -
#321
Ch. Chasse-Spleen A.C. Moulis-en-Médoc Grand cru bourgeois exceptionnel M.C. 2000 aantal: 6 bt
No longer available -
#25
Lot witte wijn
aantal: 13 bt
Ch. Beauregard Ducasse A.C. Graves
M.C. 2000 aantal: 3 bt
Clos du Roy A.C. Graves
M.C. 2004 aantal: 4 bt
Pouilly-Vinzelles A.C.
M.O. 1994 aantal: 2 bt
Chablis A.C. Dom. Soupé, Chablis M.P. 1995 aantal: 2 bt
Chablis A.C. Ch. de Maligny, Maligny M.P. 1985 aantal: 1 bt
Monbazillac A.C. P.B., Gironde-sur-Dropt M.O. 1999 aantal: 1 bt
No longer available -
#291
Ch. Lilian-Ladouys A.C. St-Estèphe
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#194
Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1981 aantal: 12 bt
No longer available -
#55
Lot rode wijn
aantal: 11 bt
Hermitage A.C. Jean-Louis Chave, Tain M.O. 1966 aantal: 2 bt
Ch. des Fines Roches A.C. Châteauneuf-du-Pape
M.C. 1971 aantal: 1 bt
Dom. de Saint-Préfert A.C. Châteauneuf-du-Pape C. Serre, Châteauneuf M.O. 1978 aantal: 1 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Cave Raymond, Corgoloin M.O. 1979 aantal: 2 bt
Crozes-Hermitage A.C. Paul Jaboulet Aîné, Tain M.O. 1982 aantal: 1 bt
Crozes-Hermitage A.C. Cave de Tain M.O. 1996 aantal: 1 bt (..)
No longer available -
#250
Ch. Le Bon Pasteur A.C. Pomerol
M.C. K. 1993 aantal: 9 bt
No longer available -
#413
Lot rode wijn
2015 aantal: 5 bt
Dom. La Monardière Vieilles Vignes A.C. Vaqueyras
M.D. 2015 aantal: 2 bt
Vignes de l’Hospice A.C. Saint-Joseph E. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. 2015 aantal: 3 bt