#250Ch. Le Bon Pasteur A.C. Pomerol
M.C. K. 1993 aantal: 9 bt
No longer available -
#202Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.O. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#164Lot wijnboeken Hubrecht Duijker, De Grote wijnen van Bourgogne, van Bordeaux. De Goede wijnen van Rhône en Franse Zuiden (ed. 1983 & 1988), van Rioja, van Loire, Elzas, Champagne, van Bordeaux.
aantal: 1 bt
Hubrecht Duijker & Hugh Johnson, Wijn-en Reis- van Frankrijk. Hugh Johnson, Wijnatlas. Reader’s Digest, Wijnreisgids voor Frankrijk
aantal: bt
No longer available -
#273Lot rode bordeaux
1995 aantal: 7 bt
Les Fiefs de Lagrange A.C. St-Julien Ch. Lagrange S.A. M.P. 1995 aantal: 2 bt
Ch. Poujeaux A.C. Moulis Cru grand bourgeois exceptionnel M.C. 1995 aantal: 5 bt
No longer available -
#362Clos du Roy A.C. Graves
M.O. O.D. 2003 aantal: 12 bt
No longer available -
#103Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Paradis A.C. St-Emilion
M.C. 1985 aantal: 3 bt
Ch. La Grange A.C. Bordeaux
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Calon-Ségur A.C. St-Estèphe 3e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Rouquette A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Turcaud A.C. Bordeaux
1985 aantal: 1 bt
Ch. Côtes Trois Moulins A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aa(..)
No longer available -
#225Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd
No longer available -
#53Lot rode wijn
aantal: 11 bt
Ch. de Majoulière Cuvée Béaterice A.O.P. Coteau Varois en Provence
M.C. 2014 aantal: 4 bt
Mas Cal Demoura Terre de Jonquières A.C. Terrasses de Larzac
M.O. 2015 aantal: 3 bt
Les Bastides dr’Alquier A.C. Faugères J.M. & V. Alquier, Faugères M.P. 2016 aantal: 4 bt
No longer available -
#372Ch. Les Arroucats A.C. Sainte-Croix-du-Mont - Cuvée Virginie
M.C. O.D. 2006 aantal: 12 bt
No longer available -
#424The Ladybird W.O. Simonsberg-Stellenbosch Laibach
2017 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#321Ch. Chasse-Spleen A.C. Moulis-en-Médoc Grand cru bourgeois exceptionnel M.C. 2000 aantal: 6 bt
No longer available -
#420Johannisberger Klaus Riesling GG Deutscher Qualitätswein Rheingau V.D.P. Grosse Lage Prinz von Hessen, Johannisberg G.A. 2016 aantal: 6 bt