Ch. Belle-Rose A.C. Lalande-de-Pomerol Louis Bogaers, Tilburg M.N. 1975 aantal: 12 bt vts à ms
No longer available -
#416
Ch. Barde-Haut A.C. St-Emilion grand cru
M.C. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#265
Vouvray Demi-Sec Le Mont A.C. S.A. Hoët, Vouvray M.P. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#120
Lot bourgogne
aantal: 12 bt Saint-Véran A.C. M. Vincent & Fils, Ch. de Fuissé M.D. 1987 aantal: 6 bt Beaune 1e Cru Clos des Aigrots A.C. Dom. Pierre-Yves Masson, Ch. de Bligny M.C. 1983 aantal: 6 bt
No longer available -
#471
Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#118
Lot rode bourgogne
aantal: 12 bt Beschadigde etiketten.Chassagne-Montrachet A.C. Gagnard-Delagrange, Chassagne
196* aantal: 4 bt Pommard A.C. Calvet, Beaune
1957 aantal: 4 bt Clos de Vougeot A.C. Grand cru Calvet, Beaune
1957 aantal: 4 bt
No longer available -
#291
Gewurztraminer Kirchberg A.C. Alsace Grand Cru
M.O 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#447
Ch. Haut-Bergey A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#365
Ch. Lamargue A.C. Costières de Nîmes M.A.G. & Bergengren, St-Gilles M.C. 1997 aantal: 12 bt
No longer available -
#232
Volnay Clos des Chênes A.C. 1e cru Michel Lafarge, Volnay M.P. 1982 aantal: 2 bt
No longer available -
#171
Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Louis Latour, Beaune M.O. 1966 aantal: 11 bt 5 à 10 cm
No longer available -
#342
Dom. de la Jasse Vieilles Vignes V.d.P. d’Oc Réserve Hommage au Vin, La Bourse du Vin M.O. O.D. 1995 aantal: 12 bt