#147
Ch. Pichon-Longueville Comtesse A.C. Pauillac 2e grand cru classé
1928 aantal: 4 bt vidange, vuile etiketten
No longer available -
#396
Ch. Guillemin de Gorre A.C. Bordeaux
M.C. O.K. 2000 aantal: 6 bt
No longer available -
#181
Vieux Ch. Certan A.C. Pomerol
M.C. 1971 aantal: 2 bt ms
No longer available -
#323
Ch. Lynch-Moussas A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. O.K. 1992 aantal: 12 bt
No longer available -
#132
Lot wijn
aantal: 8 bt Ch. Naudicot A.C. Bordeaux Clairet
1995 aantal: 3 bt Navarra D.O. Bodegas Viña Evi, Murchante M.O. 2004 aantal: 2 bt Barolo D.O.C. Fontanafredda, Alba M.O. 1971 aantal: 1 bt Tazzelenghe di Buttrio D.O.C. Colli Orientale del Friuli Girolamo Dorigo, Buttrio M.O. 1997 aantal: 2 bt
No longer available -
#180
Ch. Dutruch-Grand-Poujeaux A.C. Moulis-en-Médoc Cru grand bourgeois exceptionnel
1970 aantal: 6 bt ms, vuile en/of beschadigde etiketten
No longer available -
#173
Ch. Rouget A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1970 aantal: 12 bt ts
No longer available -
#3
Lot witte wijn
aantal: 13 bt Moscato I.G.T. Provincia di Pavia Giordano, Diano d’Alba M.O.
aantal: 2 bt Soave Classico D.O.C.
M.O. 2007 aantal: 1 bt Gavi D.O.C.G.
M.O. 2007 aantal: 1 bt Vermentino di Sardegna D.O.C. Giordano, Diano d’Alba M.O. 2012 aantal: 2 bt Pinot Grigio delle Venzie D.O.C. Giordano, Diano d’Alba M.O. 2013 aantal: 2 bt Bianco delle Venzie I.G.T. Pirovano M.O. 2014 aantal: 2 bt Sauvignon Vinre Bianco Vigneto Personale D.O.C. Langhe Giordano,(..)
No longer available -
#63
Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt Ch. Haut-Rousset A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2001 aantal: 1 bt Ch. de Chantegrive A.C. Graves
M.C. 2003 aantal: 1 bt Clos du Cheval Blanc A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2003 aantal: 1 bt Ch. les Cluchets A.C. Graves
M.C. 2004 aantal: 2 bt Ch. Calens A.C. Graves
M.C. 2007 aantal: 1 bt Ch. La Croix de Paty A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2010 aantal: 1 bt Ch. Pontet La Gravière A.C. Graves
M.C. 2015 aantal: 1 bt Ch. Le Merle A.C. Graves
M(..)
No longer available -
#272
Ch. Le Manoir A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. O.D. 1988 aantal: 6 bt
No longer available -
#343
Cuvée Rolland du Ch. Canteloup A.C. Bordeaux
M.O. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#409
Ch. Valpromy du Pontet A.C. Haut-Montravel
M.C. O.D. 2002 aantal: 6 50 cl