#399
Moulins de Citran A.C. Haut-Médoc
M.P. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#401
Volnay 1e Cru Caillerets A.C. Dom. Marquis d’Angerville, Volnay M.D. 2000 aantal: 5 bt
No longer available -
#351
Volnay 1e Cru Champans A.C. Dom. Marquis d’Angerville, Volnay M.D. 1995 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#322
Champagne Blanc de Blancs Brut Millésimé 1e Cru Jean Gimonnet, Cuis M.O. 1990 aantal: 1 bt
No longer available -
#108
Lot witte bourgogne
aantal: 9 bt Côtes d’Auxerre Chardonnay A.C. Bourgogne Pascal Bouchard, Chablis M.O. 2004 aantal: 1 bt Bourgogne Chardonnay Barrique Réserve A.C. Bourgogne Michel Laroche, Chablis M.O. 2004 aantal: 2 bt Bourgogne Chardonnay
A.C. Bourgogne Patriarche, Beaune M.O. 2006 aantal: 1 bt B1ourgogne Hautes Côtes de Beaune A.C. Dom. Mazilly Père & Fils, Meloisey M.O. 2006 aantal: 2 bt Bourgogne Aligoté Clos Saint-Germain A.C. Dom. de Rochebin M.O. 2007 a(..)
No longer available -
#30
Lot rode wijn
aantal: 2 bt Barolo Riserva Speciale D.O.C. Giacomo Conterno, Monforte d’Alba M.O. 1952 aantal: 1 bt vtsBarolo Riserva D.O.C. Giacomo Conterno, Monforte d’Alba M.O. 1980 aantal: 1 bt 3 cm
No longer available -
#193
Ch. de la Commanderie A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 1976 aantal: 7 bt vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#256
Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1985 aantal: 1 bt
No longer available -
#435
Fado Reserva Vinho Regional Alentejano Terras de Alter C.V. Lda, Fronteira M.O. O.D. 2007 aantal: 6 bt.
No longer available -
#220
Ch. Petit Plince A.C. Pomerol
M.C. 1982 aantal: 6 bt
No longer available -
#391
Riesling Brand A.C. Alsace Grand Cru Dom. Zind-Humbrecht, Turckheim M.O. 2000 aantal: 2 bt
No longer available -
#65
Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt Ch. Troplong-Mondot A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1971 aantal: 1 bt msCh. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 1982 aantal: 3 bt Ch. Fombrauge A.C. St-Emilion grand cru Grand cru classé M.C. 1971 aantal: 3 bt ts à msCh. Saint-Aubin A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 2007 aantal: 3 bt