#54
Lot rode Bordeaux
aantal: 11 Bt. Ch. Taillefer A.C. Pomerol
1973 aantal: 4 Bt. ms, 2 etiketten mancoCh. des Gravettes A.C. St-Julien
1976 aantal: 7 Bt. ms, etiketten beschadigd
No longer available -
#375
Sancerre Les Terres Blanches A.C. Dom. La Barbotaine, Fréderic Champault, Crézancy M.O. O.D. 2013 aantal: 6 Hbt.
No longer available -
#41
Lot rode Bordeaux
aantal: 8 Bt. Ch. Saint-Pierre A.C. Lussac-St-Emilion
M.C. 2000 aantal: 1 Bt. Ch. La Dame Blanche A.C. Haut-Médoc Cuvée des Dames M.C. 2002 aantal: 1 Bt. Ch. De Musset A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 2002 aantal: 1 Bt. Ch. Lavillotte A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. 2002 aantal: 2 Bt. Ch. Naujan Lapeyrere A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 2003 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#258
Ch. Anthonic A.C. Moulis-en-Médoc Cru bourgeois supérieur M.C. 1990 aantal: 7 Bt.
No longer available -
#187
Ch. Les Lattes A.C. Médoc Cru bourgeois M.N. 1981 aantal: 5 Bt. ts à ms, schade aan etiketten
No longer available -
#383
Sancerre Cuvée Vieille Vignes A.C.
Dom. Christian Salmon, Bué M.D. O.D. 2016 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#376
Sancerre Les Terres Blanches A.C. Dom. La Barbotaine, Fréderic Champault, Crézancy M.O. O.D. 2013 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#358
Ch. Le Prieuré A.C. St-Emilion grand cru grand cru classé M.C. 2010 aantal: 2 Bt. neck
No longer available -
#137
Ch. Moulinet A.C. Pomerol
1974 aantal: 12 Bt. ts à ls, zonder capsules
No longer available -
#207
Lot rode Bordeaux
1985 aantal: 9 Bt. Ch. Lestage Darquier Grand Poujeaux A.C. Moulis Grafé Lecocq, Namur M.B. 1985 aantal: 6 Bt. 3 etiketten manco/beschadigdCh. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Plantey A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#340
Le Clocher d’Argent A.C. Pomerol
M.C. 2005 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#19
Lot rode wijn A.C.
aantal: 12 Bt. Carte Noire A.C. Cahors
M.O. 2001 aantal: 6 Bt. 4 zonder capsuleMas Carlot A.C. Costières de Nîmes
M.P. 2002 aantal: 2 Bt. Comté de Belot A.C. Buzet
M.P. 2001 aantal: 2 Bt. zonder capsuleKanonkop Kadette Wine of Origin Stellenbosch
M.O. 1997 aantal: 1 Bt. Porto Douro Impériale Rouge
Jean Sanders, Barsac
aantal: 1 Bt.