#403Ch. Martillac A.C. Loupiac
M.C. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#157Lot wijn
aantal: 7 bt
Ch. Massereau A.C. Sauternes
M.C. 1986 aantal: 1 bt
Ch. Ménota A.C. Sauternes
M.C. 1998 aantal: 1 bt
Monastrell Dulce D.O. Yecla Bodegas Castaño, Yecla M.O. 2005 aantal: 1 50 cl
Mitis Amigne de Vetroz A.C. Valais Jean-René Germanier, Vetroz M.O. 2008 aantal: 1 hbt
Cidre de Glace Québec Dom. Pinnacle, Frelighsburg Québec M.O. O.D. 2012 aantal: 1 hbt
Sancerre Grande Cuvée A.C. Jean-Paul Balland, Bué M.D. 2012 aantal: 1 hbt(..)
No longer available -
#48Lot rode wijn
aantal: 9 bt
Cornas A.C. Paul Jaboulet Aîné, Tain M.O. 1982 aantal: 1 bt
Cornas Les Petites Cabanes A.C. Cave de Tain M.O. 2014 aantal: 2 bt
Gigondas A.C. Dom. Saint Gayan M.O. 2010 aantal: 1 bt
Gigondas Limited Edition A.C. Delhaize Group, Bruxelles M.O. 2018 aantal: 1 bt
Gigondas A.C. Dom. de la Chapelle, François Meffre, Gigondas M.O. 2019 aantal: 1 bt
Gigondas A.C. Ch. Saint André, Gigondas M.O. 2019 aantal: 1 bt
Gigondas Les(..)
No longer available -
#86Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt
Ch. Haut-Brisson A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1983 aantal: 3 bt
M.C. 1986 aantal: 3 bt
No longer available -
#317Ch. Pascaud Réserve A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#98Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Le Grand Humeau A.C. Bordeaux
M.O. 1994 aantal: 6 bt
Ch. Semonlon A.C. Haut-Médoc
1994 aantal: 1 bt
Ch. Vieux Lavergne A.C. St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Bordeaux A.C.
M.C. 1997 aantal: 1 bt etiket beschadigd
Ch. de ***
No longer available -
#365Lot rode bordeaux
2005 aantal: 6 bt
Ch. La Lagune A.C. Haut-Médoc 3e grand cru classé M.C. 2005 aantal: 1 bt
Ch. de Rouillac A.C. Pessac-Léognan
M.C. 2005 aantal: 1 bt
Ch. Haut-Bages-Libéral A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 2005 aantal: 4 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#387Ch. Pontac Lynch A.C. Margaux Cru bourgeois M.C. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#410La Réserve de Malartic A.C. Pessac-Léognan
M.P. D. 2014 aantal: 5 bt
No longer available -
#277Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#192Ch. Mitrotte A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.B. 1981 aantal: 14 bt