#163
Ch. Dutruch-Grand-Poujeaux A.C. Moulis-en-Médoc Cru grand bourgeois exceptionnel M.C. 1976 aantal: 12 Bt. ts à bn, vlekken, 1 gescheurd etiket
No longer available -
#54
Lot rode Bordeaux
aantal: 11 Bt. Ch. Taillefer A.C. Pomerol
1973 aantal: 4 Bt. ms, 2 etiketten mancoCh. des Gravettes A.C. St-Julien
1976 aantal: 7 Bt. ms, etiketten beschadigd
No longer available -
#225
Pouilly-Fuissé A.C. Denis Dutron, Fuissé M.O. 1986 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#269
Les Charmilles de Tour Blanche A.C. Sauternes
M.C. 1993 aantal: 5 Bt. neck
No longer available -
#205
Ch. Suduiraut A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 4 Bt. vts, veel schade aan etiketten
No longer available -
#299
Ch. La Dominique A.C. St-Emilion grand cru grand cru classé M.C. 1996 aantal: 2 Bt. beschadigde etiketten
No longer available -
#304
Tavel A.C. E. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. 1997 aantal: 7 Bt.
No longer available -
#380
Rully A.C. André Delorme, Rully M.O. O.D. 2014 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#354
Ch. Bertrand Braneyre Vieille Vignes A.C. Haut-Médoc
M.C. O.D. 2009 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#186
Ch. Larmande A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1981 aantal: 4 Bt. vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#7
Lot rode wijn
aantal: 10 Bt. Givry A.C.
Jean-Marc Brocard, Préhy M.O. 1992 aantal: 2 Bt. 1 etiket onleesbaarChambolle-Musigny A.C. Dom. Rémy Boursot, Chambolle M.O. 1992 aantal: 2 Bt. Vosne-Romanée 1e Cru Les Petits Monts A.C. Robert Sirugue, Vosne M.D. 1993 aantal: 2 Bt. Volnay 1e Cru Les Caillerets A.C. Bernard Vaudoisey-Mutin, Volnay M.P. 1993 aantal: 1 Bt. Nuits-St(..)
No longer available -
#67
Lot witte Bourgogne
aantal: 6 Bt. Corton-Vergennes A.C. Grand cru Dom. Pierre-Yves Masson, Ch. de Bligny, Beaune M.C. 1982 aantal: 1 Bt. Chablis Grand Cru Grenouilles A.C. Moillard-Grivot, Nuits M.O. 1983 aantal: 1 Bt. beschadigd etiketChablis 1e Cru Mont de Milieu A.C. Dom. Pinson, Chablis M.P. 1990 aantal: 1 Bt. Chassagne-Montrachet A.C. Verget, Sologny M.O. 1991 aantal: 1 Bt. Meursault A.C. Dom. Monthelie-Douhairet, Monthelie M.P. 1993 aantal: 1 Bt. Pouilly-Fuissé (..)