#408Ch. La Pointe A.C. Pomerol
M.C. 2014 aantal: 7 bt
No longer available -
#161Collectie sigaren: CD, Havana, Unico, Balmoral Clavejo Coronas, Lafayette Liberty, Cogétama, Vieil Anvers Verhellen, etc. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer availableDim. cm -
#391Ch. Teyssier A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2K. 2009 aantal: 11 bt
No longer available -
#79Lot rode bordeaux
aantal: 4 bt
Vieux Ch. Certan A.C. Pomerol
M.C. 1987 aantal: 1 bt
Ch. Du Glana A.C. St-Julien Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1987 aantal: 1 bt
Ch. Giscours A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1987 aantal: 1 bt
Ch. Labégorce-Zédé A.C. Margaux Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1987 aantal: 1 bt
No longer available -
#250Ch. Le Bon Pasteur A.C. Pomerol
M.C. K. 1993 aantal: 9 bt
No longer available -
#308Ch. Haut-Mayne A.C. Sauternes
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#103Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Paradis A.C. St-Emilion
M.C. 1985 aantal: 3 bt
Ch. La Grange A.C. Bordeaux
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Calon-Ségur A.C. St-Estèphe 3e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Rouquette A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Turcaud A.C. Bordeaux
1985 aantal: 1 bt
Ch. Côtes Trois Moulins A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aa(..)
No longer available -
#228Ch. de Bourgueneuf A.C. Pomerol
M.C. 1989 aantal: 6 bt
No longer available -
#112Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Beau Mazerat A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1972 aantal: 7 bt
Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.O. 1969 aantal: 4 bt
Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O.
aantal: 1 bt
No longer available -
#80Lot rode bordeaux
aantal: 4 bt
Ch. Pontet-Clauzure A.C. St-Emilion grand cru
1947 aantal: 3 bt low shoulder
Ch. du Breuil A.C. Haut-Médoc
1949 aantal: 1 bt
No longer available -
#370Ch. Peyruchet A.C. 1e Côtes de Bordeaux - Cuvée Jean-Baptiste
M.C. O.D. 2006 aantal: 12 bt
No longer available -
#130Lot schuimwijn
aantal: 6 bt
Champagne Sweet Demoiselle Extra Dry
Vranken, Tours sur Marne M.O.
aantal: 1 bt
Champagne Demoiselle Brut
Vranken, Tours sur Marne M.O.
aantal: 1 bt
Champagne Demoiselle
Vranken, Tours sur Marne M.O.
aantal: 1 bt
Champagne Brut Tradition
Jerôme Cothias, Meurville M.O.
aantal: 1 bt
Crémant d’Alsace Brut Réserve
Ziegler, Sigolsheim M.O.
aantal: 1 bt
Feiner Sekt Rosé Dry
Henkell, Wiesbaden M.O.
aantal: 1 bt(..)