#217Ch. du Bourg A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#63Lot rode wijn
aantal: 13 bt
Ch. La Vieille Gasparets A.C. Corbières
M.C. 1991 aantal: 2 bt
Ch. Maroutine A.C. Bordeaux
M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Francis A.C. Médoc
M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Guionne A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1979 aantal: 1 bt (..)
No longer available -
#143Collectie Single Malt & Malt
aantal: 6 bt
Glen Grant Special Distillery Reserve Highland Malt Scotch Whisky
aantal: 1 bt
Glen Grant Special Distillery Reserve Old Scotia Pure Malt
aantal: 1 bt
Duncan Taylor Cask Strength 38 Years Old
Bottled 2007
1968 aantal: 1 bt
Dufftown 15 years old Highlands
aantal: 1 bt
Blackadder Peat Reek Raw Cask Islay
aantal: 1 bt
Penderyn Aur Cymru Single Malt Welsh Whisky
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 900 / 1200 -
#375Ch. Malartic-Lagravière A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2006 aantal: 6 bt
No longer available -
#252Vieux Ch. Certan A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#251Ch. Le Bon Pasteur A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#229Porte du Roy A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1989 aantal: 6 bt
No longer available -
#344Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#356Ch. de Pez A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.K. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#242Ch. Lafaurie-Peyraguey A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1992 aantal: 11 bt
No longer available -
#188Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1978 aantal: 12 bt