#420
El Inùtil Tempranillo D.O. La Mancha Bodegas Cristo de la Vega, Socuellamos M.O. O.D. 2016 aantal: 12 Bt. Er zijn nog 600 flessen extra beschikbaar
No longer available -
#353
Hacienda Monasterio Reserva Especial D.O. Ribera del Duero Pesquera de Duero, Valladolid M.O. K. 2009 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#63
Lot witte bourgogne
aantal: 10 Bt. Corton-Charlemagne A.C. Grand cru Joseph Drouhin, Beaune M.O. 1974 aantal: 1 Bt. Corton-Charlemagne A.C. Grand cru André Nudant & Fils, Ladoix-Serrigny M.O. 1976 aantal: 1 Bt. Chablis 1e Cru Les Fourneaux A.C.
Baron St-Jean, St-Jean d’Ardières M.O. 1992 aantal: 1 Bt. Chablis 1e Cru Fourchaume A.C.
Dom. de l’Eglantière, Jean Durup, Maligny M.O. 1993 aantal: 1 Bt. Chablis 1e Cru Vaucoupin A.C.
Alain Gautheron, Chablis M.P. 2001 aanta(..)
No longer available -
#239
No longer available -
#115
Ch. Yon La Tour Figeac A.C. St-Emilion
M.C. O.K. 1971 aantal: 6 Bt. 4 TS, 2 MS
No longer available -
#397
No longer available -
#297
No longer available -
#89
Saumur Choix (Sucré)
1933 aantal: 12 Bt. 8 à 10 cm, zeer vuile, ontbrekende en beschadigde etiketten
No longer available -
#340
Nuits-St-Georges 1e Cru Les Vallerots A.C. Bertrand Machard de Gramont, Nuits M.O. D. 2004 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#168
Lot rode bourgogne
1976 aantal: 11 Bt. Givry Clos du Cellier aux Moines A.C. André Delorme, Rully M.O. 1976 aantal: 5 Bt. Rully Dom. de la Renarde A.C. André Delorme, Rully M.O. 1976 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#93
Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1955 aantal: 1 Bt. TS, capsule mogelijk niet authentiek, glas onderaan gemerkt HR
No longer available -
#90
Ch. Perligues A.C. Cérons Jean Theil, Moulis
1937 aantal: 2 Bt. MS & vidange