#378Lot likeurwijn
2007 aantal: 3 bt
Pintas Porto Vintage
Wine & Soul Lda, Pinhão M.O. 2007 aantal: 1 bt
Burmester Vintage Port Bottled 2009 J.W. Burmester & Ca Lda, Oporto M.O. 2007 aantal: 1 bt
Taylor’s Vintage Port Bottled 2009 Quinta & Vineyard Bottlers Vinhos, Vila Nova de Gaia M.O. 2007 aantal: 1 bt
No longer available -
#130Lot schuimwijn
aantal: 6 bt
Champagne Sweet Demoiselle Extra Dry
Vranken, Tours sur Marne M.O.
aantal: 1 bt
Champagne Demoiselle Brut
Vranken, Tours sur Marne M.O.
aantal: 1 bt
Champagne Demoiselle
Vranken, Tours sur Marne M.O.
aantal: 1 bt
Champagne Brut Tradition
Jerôme Cothias, Meurville M.O.
aantal: 1 bt
Crémant d’Alsace Brut Réserve
Ziegler, Sigolsheim M.O.
aantal: 1 bt
Feiner Sekt Rosé Dry
Henkell, Wiesbaden M.O.
aantal: 1 bt(..)
No longer available -
#32Lot rode wijn
aantal: 3 bt
Bandol A.C. Dom. Tempier, M.D. 1995 aantal: 1 bt
La Dame de Malescot A.C. Margaux
M.P. 2011 aantal: 1 bt
Ch. Lescure A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 2015 aantal: 1 bt
No longer available -
#225Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd
No longer available -
#256Ch. Montrose A.C. St-Estèphe 2e grand cru classé M.C. O.K. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#229Porte du Roy A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1989 aantal: 6 bt
No longer available -
#178Ch. L’Eglise-Clinet A.C. Pomerol
M.C. 1975 aantal: 3 bt
No longer available -
#388Dom. La Roche A.C. Pessac-Léognan
M.C. D. 2009 aantal: 5 bt
No longer available -
#216Ch. d’Yquem A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 1 bt
wineNo longer available -
#150Lot likeurwijn
aantal: 7
Icewine Vidal VQA Niagara Peninsula Andrew Peller,Niagara on the Lake M.O. 2010 aantal: 2 hbt
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.D. 2000 aantal: 1 bt
Full tawny dessert wine South Africa Douglas Green, De Leeuw, Brussels M.B.
aantal: 2 bt
Fine Ruby Port South Africa Cockburn’s, Symington Vila Nova de Gaia M.O.
aantal: 1 Mag.
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.(..)
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#390Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt