#87
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt Ch. Marquis de la Croix Landol A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 1 bt Ch. de Cantin A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 2 bt Ch. de Cantin A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1989 aantal: 3 bt Ch. Belle Ile A.C. Bordeaux Supérieur
M.O. 1991 aantal: 3 bt Ch. Du Girons A.C. Bordeaux
M.C. 2009 aantal: 1 bt Sauveterre A.C. Bordeaux
M.O. 2009 aantal: 1 bt Ch. Tour du Foussat A.C. Bordeaux
M.O. 2009 aantal: 1 bt
No longer available -
#173
Ch. Rouget A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1970 aantal: 12 bt ts
No longer available -
#401
Volnay 1e Cru Caillerets A.C. Dom. Marquis d’Angerville, Volnay M.D. 2000 aantal: 5 bt
No longer available -
#259
La Parde de Haut-Bailly A.C. Pessac-Leognan
M.C. 1985 aantal: 9 bt vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#307
Ch. Cheval Blanc A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1990 aantal: 8 bt
No longer available -
#85
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt Ch. Le Meynieu A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 2000 aantal: 2 bt Ch. Notton A.C. Margaux
M.C. 2004 aantal: 2 bt Cordier Collection Privée A.C. Bordeaux
M.O. 2005 aantal: 1 bt Ch. Valentin A.C. Haut-Médoc
M.C. 2005 aantal: 1 bt Ch. Laffitte-Carcasset A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. 2005 aantal: 6 bt
No longer available -
#75
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt L’Ermitage de Chasse-Spleen A.C. Haut-Médoc
M.P. 1991 aantal: 4 bt Ch. Arnauton A.C. Canon-Fronsac
M.C. 1992 aantal: 1 bt Ch. Barbot-Gallet A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 7 bt
No longer available -
#289
Ch. Les Aublines A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#394
Gewurztraminer Grand Cru Steinert A.C. Alsace Grand Cru Ernest Wein, Pfaffenheim M.O. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#390
Pinot Gris Clos Windsbuhl A.C. Alsace Dom. Zind-Humbrecht, Turckheim M.O. 2000 aantal: 3 bt
No longer available -
#379
Volnay 1e Cru Clos des Ducs A.C. Monopole Dom. Marquis d’Angerville, Volnay M.D. 1997 aantal: 1 bt
No longer available -
#191
Echezeaux A.C. Grand cru Soc. Civ. du Dom. de la Romanée-Conti, Vosne M.D. 1975 aantal: 1 bt 6,5 cm