#324Ch. Saint-Pierre A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 2000 aantal: 7 bt
No longer available -
#169Burmester Porto Vintage Bottled 1965 J.W. Burmester & Ca Lda, Oporto M.O. 1963 aantal: 1 bt
No longer available -
#170Clos la Madeleine A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1970 aantal: 2 Mag. M.S.
No longer available -
#62Lot rode wijn
aantal: 12 bt
Arbéta D.O.C.G. Barolo Co.Tra.Pro, Castiglione Falletto M.O. 2008 aantal: 1 bt
Piemonte Barbera D.O.C. Paolo Guidi, Novello M.O. 2009 aantal: 1 bt
Chianti Classico D.O.C.G. Banfi M.O. 2017 aantal: 1 bt
Vino Nobile di Montepulciano D.O.C.G. EGT, Cetona M.O. 2010 aantal: 1 bt
Südtirol St. Magdalener Classico D.O.C. Kellerei Bozen M.O. 2018 aantal: 1 (..)
WinesNo longer available -
#423Tauzinat l’Hermitage A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2016 aantal: 7 bt
No longer available -
#188Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1978 aantal: 12 bt
No longer available -
#389Le Dauphin d’Olivier A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#171Ch. d’Issan A.C. Margaux 3e grand cru classé Cruse & Fils Frères M.O. 1970 aantal: 1 Bt. top shoulder
No longer available -
#387Ch. Pontac Lynch A.C. Margaux Cru bourgeois M.C. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#174Ch. Saint-Pierre A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 1972 aantal: 12 bt T.S. à M.S.
No longer available -
#98Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Le Grand Humeau A.C. Bordeaux
M.O. 1994 aantal: 6 bt
Ch. Semonlon A.C. Haut-Médoc
1994 aantal: 1 bt
Ch. Vieux Lavergne A.C. St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Bordeaux A.C.
M.C. 1997 aantal: 1 bt etiket beschadigd
Ch. de ***