#301
Ch. Fourney A.C. St-Emilion grand cru
M.C O.K. 1998 aantal: 2 bt
No longer available -
#52
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt Ch. Dutruch Grand Poujeaux A.C. Moulis Grand cru bourgeois exceptionnel M.C. 1978 aantal: 2 bt Ch. Lynch-Moussas A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1978 aantal: 1 bt Ch. Laroze A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1979 aantal: 2 bt Ch. Latour à Pomerol A.C. Pomerol
M.C. 1979 aantal: 1 bt Ch. Bel-Air A.C. Sauternes (contigu Yquem)
M.C. 1979 aantal: 1 bt Ch. Corbin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1979 aantal: 5 bt
No longer available -
#150
Ch. Latour A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1967 aantal: 1 bt. ms
No longer available -
#63
Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt. Ch. Laroque A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1978 aantal: 4 bt. Ch. Turgot des Graves A.C. Haut-Médoc
M.O. 1983 aantal: 2 bt.
No longer available -
#424
Ch. Haut-Bergey A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.D. 2010 aantal: 12 bt
No longer available -
#254
Lot rode bordeaux
1985 aantal: 5 bt Ch. La Fleur de Gay A.C. Pomerol
M.C. 1985 aantal: 1 bt beschadigd etiketCh. Smith Haut-Lafitte A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. 1985 aantal: 1 bt tsCh. Marquis de Terme A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 3 bt vts
No longer available -
#249
Ch. Peyreau A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1982 aantal: 2 bt
No longer available -
#364
Resalte D.O. Ribera del Duero Bodegas Resalte de Peñafiel, Valladolid M.O. O.D. 2003 aantal: 6 bt.
No longer available -
#90
Lot rode bourgogne
aantal: 11 bt. Fixin-les-Hervelets 1e Cru A.C.
Henri Clemencey, Couchey
1969 aantal: 1 bt. Bourgogne zonder etiket
aantal: 1 bt. Chassagne-Montrachet A.C. Hubert Lamy, St-Aubin M.D. 1982 aantal: 3 bt. Mercurey Les Chénelots A.C. Dom. Fabien et Louis Saier, Mercurey M.P. 1985 aantal: 1 bt. Bourgogne Hautes Côtes de Nuits A.C. Dom. Yvan Dufouleur, Nuits M.O. 1990 aantal: 1 bt. Bourgogne Hautes Côtes de Beaune A.C. - Tastevinage Dom. Denis Fougu(..)
No longer available -
#317
Chablis Grand Cru Les Clos A.C. Dom. Pascal Bouchard, Chablis M.D. O.D. 1999 aantal: 6 bt.
No longer available -
#284
Rully Varot A.C. André Delorme, Rully M.D. 1994 aantal: 8 hbt
No longer available -
#248
Ch. de Veyres A.C. Sauternes
1982 aantal: 4 bt.