#44Lot rode Bordeaux
aantal: 3 Bt.
Ch. Cadet-Piola A.C. St-Emilion grand cru classé J. De Cannière & Co. M.B. 1950 aantal: 1 Bt. ts
Ch. La Faucherie A.C. Montagne-St-Emilion J. De Cannière & Co. M.B. 1955 aantal: 1 Bt. ms
Ch. La Tour Cadet A.C. Saint-Emilion Grand Cru J. De Cannière & Co. M.B. 1957 aantal: 1 Bt. ms
No longer available -
#100Ch. Nenin A.C. Pomerol Maison Deshayes
1953 aantal: 2 Bt. ms - ls
No longer available -
#89Ch. Pontet-Chappaz A.C. Margaux
aantal: 1 Bt. TS
No longer available -
#112Ch. Petit-Village A.C. Pomerol
M.C. 1966 aantal: 1 Bt. TS
No longer available -
#219Purgatori D.O. Costers del Segre Torres M.P. 2014 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#28Lot rode wijn
aantal: 9 Bt.
Brau de Bot D.O. Terra Alta
M.O. 2009 aantal: 1 Bt.
El Moreno
Bod. La Purisima M.O.
aantal: 1 Bt.
Gran Vinum Albarino D.O. Rias Baixas
M.O. 2012 aantal: 1 Bt.
Ederra D.O. Rioja Crianza M.O. 2013 aantal: 1 Bt.
Ontañon D.O. Rioja Crianza Bod. Ontañon M.P.. 2007 aantal: 5 Bt. beschadigde etiketten
No longer available -
#168Ch. Pavie A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C 1994 aantal: 2 Bt. neck
No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#103Ch. La Mission Haut-Brion A.C. Graves Grand cru classé M.C. 1955 aantal: 1 Bt. MS
No longer available -
#200Ch. La Nerthe A.C. Châteauneuf-du-Pape
M.C. 2009 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#209Ch. Smith Haut Lafitte A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. 2010 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#71Lot rode Bourgogne
aantal: 10 Bt.
Volnay A.C. P.A. Andre M.P. 1961 aantal: 3 Bt.
Chassagne-Montrachet A.C. Clos Pitois - Gauthier Frères à Beaune
1953 aantal: 1 Bt.
Corton A.C. H&O Beyerman
1972 aantal: 5 Bt.
Corton-Pougets A.C. Soc. Civ. du Dom. de la Juvinière M.P. 1964 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#122Ch. de Rayne-Vigneau A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1970 aantal: 1 Bt. Gezakte kurk
No longer availableEstimate: € 60 / 80