#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#231Ch. Domeyne A.C. St-Estèphe
M.C. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#36Lot rode wijn
aantal: 6 bt
Ronco di Sassi Primitivo Appassimento I.G.T. Puglia Provinco Winery, Diano d’Alba M.O. 2018 aantal: 1 bt
Podere Castorani Cadetto D.O.C. Montepulciano d’Abruzzo Castorani, Alanno M.O. 2016 aantal: 2 bt
Vino Nobile di Montepulciano D.O.C.G. Loggia delle Sassaie, Tesoro-Pontedera M.O. 2016 aantal: 1 bt
Coste delle Plaie D.O.C. Montepulciano d’Abruzzo Castorani, Alanno M.O. 2016 aantal: 1 bt
Nero d’Avola D.O.C. Sicilia C.F.M. & C, V(..)
No longer available -
#119Lot rode bordeaux
.
aantal: 3 mag.
Ch. Tour de Cauze A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2004 aantal: 1 mag.
Ch. Soudars A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 2005 aantal: 1 mag.
Ch. Anthonic A.C. Moulis-en-Médoc Cru bourgeois supérieur M.C. 2005 aantal: 1 mag.
No longer available -
#173Ch. Saint-Pierre A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 1972 aantal: 3 bt T.S. à M.S.
No longer available -
#28Lot witte wijn
aantal: 12 bt
Hippocampe I.G.P. Côtes de Thau Henri de Richemer, Marseillan M.O. 2010 aantal: 1 bt
Hippocampe I.G.P. Côtes de Thau Henri de Richemer, Marseillan M.O. 2011 aantal: 1 bt
Hippocampe I.G.P. Côtes de Thau Henri de Richemer, Marseillan M.O. 2012 aantal: 5 bt
Albariño Gundian D.O. Rias Baixas Adaga Valdès, Vedra M.O. 2011 aantal: 1 bt
Malvasia D.O. Rioja Martin Cendoya, Laguardia M.O. 2010 aantal: 1 bt
Verdejo D.O. Rueda Cast(..)
No longer available -
#176Gevrey-Chambertin A.C. Choisy Père & Fils, St-Julien
1973 aantal: 6 bt 7 à 10 cm
No longer available -
#218Ch. du Vieux-Guinot A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 11 bt
No longer available -
#94Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt
Ch. La Tuilerie A.C. Graves
M.C. 2017 aantal: 3 bt
Ch. La Rose-Trintaudon A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 2018 aantal: 1 bt
Ch. Villars A.C. Fronsac
M.C. 2014 aantal: 5 bt
No longer available -
#263Ch. La Dominique A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#420Johannisberger Klaus Riesling GG Deutscher Qualitätswein Rheingau V.D.P. Grosse Lage Prinz von Hessen, Johannisberg G.A. 2016 aantal: 6 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule