#190Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1980 aantal: 6 bt
No longer available -
#259Ch. Montaunoir A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#330Ch. Testelle A.C. Bordeaux Clairet
M.O. O.D. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#404Ch. Martillac A.C. Loupiac
M.C. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#312Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#216Ch. d’Yquem A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 1 bt
wineNo longer available -
#249Ch. La Conseillante A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#276Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#416Lot rode bordeaux
2015 aantal: 6 bt
Ch. La Marzelle A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2015 aantal: 2 bt
Ch. Saint-Ange A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2015 aantal: 2 bt
Ch. La Gorce A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 2015 aantal: 2 bt
No longer available -
#372Ch. Les Arroucats A.C. Sainte-Croix-du-Mont - Cuvée Virginie
M.C. O.D. 2006 aantal: 12 bt
No longer available -
#47Lot rode wijn
aantal: 9 bt
Hermitage A.C. Jean-Louis Chave, Tain
aantal: 1 bt beschadigd etiket
Gigondas A.C. E. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. 2011 aantal: 2 bt
Anjou Cépage Cabernet A.C. François Testard, Liré M.O. 1996 aantal: 1 bt
Cabernet Sauvignon VDP d’Oc Mas de Chabert, Servian M.O.
aantal: 1 bt
Grenache Syrah Les Bellines VDP d’Oc Mas de Chabert, Ser(..)
No longer available -
#155Lot wijn
aantal: 6 bt
Mosel-Saar-Ruwer Qualitätswein Andreas Oster, Cochem E.A. 1999 aantal: 1 bt
Vinsobres A.C. Côtes du Rhône Cave du Prieuré, Vinsobres M.O. 197* aantal: 1 bt
Ch. des Laurets A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.B. 1979 aantal: 1 bt
Ch. La Freynelle A.C. Bordeaux
M.C. 1994 aantal: 1 bt
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.P.
aantal: 1 bt