#231Ch. Domeyne A.C. St-Estèphe
M.C. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#225Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd
No longer available -
#271Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#425Purple Angel D.O. Valle de Conchagua Montes, Chimbarongo M.O. 2017 aantal: 5 bt
No longer available -
#401Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. O.K. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#188Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1978 aantal: 12 bt
No longer available -
#278Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#304Ch. de Pez A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.K. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#46Lot rode wijn
aantal: 8 bt
Clefs d’Or Vin de Table Français Louis Bogaers, Tilburg M.N.
aantal: 5 bt
Côtes du Rhône A.C. Les Caves de l’Aqueduc M.N. 1986 aantal: 1 bt
Dom. du Farlet A.C. Côtes du Rhône Les Maîtres Goustiers, Castillon M.O. 1987 aantal: 1 bt
Côtes du Ventoux A.C. Les Amis de la Compagnie, Beaucaire M.O. 1988 aantal: 1 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#95Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt
Ch. Franc-Coutelin A.C. St-Estèphe
M.B. 2000 aantal: 1 bt
Ch. Canon A.C. Canon-Fronsac
M.C. 2000 aantal: 1 bt
Ch. L’Enclos A.C. Pomerol
M.C. 2009 aantal: 2 bt
Ch. Fontenil A.C. Fronsac
M.C. 2012 aantal: 2 bt
Ch. Haut-Lavignière A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2012 aantal: 1 bt
Ch. Anthonic A.C. Moulis-en-Médoc Cru bourgeois supérieur M.C. 2013 aantal: 1 bt
Ch. Haut-Plaisance A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 2(..)
No longer available -
#126Lot rode bourgogne
aantal: 4
Volnay A.C. Marquis d’Angerville, Volnay M.D. 2000 aantal: 2 bt
Bourgogne Grand Ordinaire A.C. Arnaud Ente, Meursault M.P. 2007 aantal: 1 Mag.
Ch. de Pommard A.C.Pommard
M.C. 2008 aantal: 1 bt Zonder capsule