#420Johannisberger Klaus Riesling GG Deutscher Qualitätswein Rheingau V.D.P. Grosse Lage Prinz von Hessen, Johannisberg G.A. 2016 aantal: 6 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#161Collectie sigaren: CD, Havana, Unico, Balmoral Clavejo Coronas, Lafayette Liberty, Cogétama, Vieil Anvers Verhellen, etc. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer availableDim. cm -
#33Lot rode wijn
aantal: 4 bt
Montepulciano d’Abruzzo Binomio D.O.C. Azienda Agricola Binomio, Spoltore M.P. 2006 aantal: 1 bt
Amarone della Valpolicella Classico D.O.C. Tana di Lupo, Enrido Lenotti, Bardolino M.P. 2007 aantal: 3 bt
No longer available -
#234Ch. Lagrange A.C. St-Julien 3e grand cru classé M.C. O.K. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#146Lot likeurwijn
aantal: 9 bt
Monbazillac A.C.
M.B.
aantal: 1 bt
Clos de Madère A.C. Cérons
M.B.
aantal: 1 bt
Ch. Gravas A.C. Sauternes
M.C.
aantal: 1 bt
Lustau Almacenista Oloroso Sherry Emilio Lustau, Jerez de la Frontera
aantal: 1 bt
Vermouth de France Original Dry Noilly Prat & Cie, Marseille
aantal: 1 bt
Tio Pepe Palomino Fino Sherry
Gonzàlez Byass
aantal: 1 bt
Vecchioflorio Dolce D.O.P. Marsala Florio, Marsala
aantal: (..)
No longer available -
#246Dom. Santa Duc A.C. Côtes du Rhône Edmond Gras & Fils, Gigondas M.D. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#38Lot rode wijn
aantal: 7 bt
Blaufränkisch Ried Hochberg Mittelburgenland Weingut Hansigler, Deutschkreutz M.O. 2009 aantal: 1 bt
Malbec Cameleon Tupungato Valley Dom. Jean Bousquet, Mendoza M.O. 2011 aantal: 1 bt
Shiraz Cabernet Badgers Creek, Suth Eastern Australia Dom. Jean Bousquet, Mendoza M.O. 2015 aantal: 1 bt
Cabernet Sauvignon California Western Cellars M.O. 2015 aantal: 1 bt
Cape Spring Pinotage Wine of South Africa Western Cape M.O. 2016 aantal:(..)
No longer available -
#73Lot witte bordeaux
aantal: 7 bt
Ch. des Arrieux A.C. Sauternes
M.B. 1992 aantal: 3 bt
Ch. Mémoires A.C. Loupiac
M.B. 1994 aantal: 1 bt
Ch. Mémoires A.C. Loupiac
M.B. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Mémoires A.C. Loupiac
M.B. 1997 aantal: 2 bt
No longer available -
#348Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#408Ch. La Pointe A.C. Pomerol
M.C. 2014 aantal: 7 bt
No longer available -
#229Porte du Roy A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1989 aantal: 6 bt