#326Pouilly-Fumé Les Fines Caillottes A.C.
Jean Pabiot & Fils, Pouilly M.O. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#73Lot witte bordeaux
aantal: 7 bt
Ch. des Arrieux A.C. Sauternes
M.B. 1992 aantal: 3 bt
Ch. Mémoires A.C. Loupiac
M.B. 1994 aantal: 1 bt
Ch. Mémoires A.C. Loupiac
M.B. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Mémoires A.C. Loupiac
M.B. 1997 aantal: 2 bt
No longer available -
#335Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#152Lot likeurwijn
aantal: 3 bt
Burmester Vintage Port
J.W. Burmester & Ca Lda, Oporto M.O. 2000 aantal: 1 bt
Fonseca Vintage Port Bottled 2005 Fonseca-Guimaraens Vinhos, Oporto M.O. 2003 aantal: 1 bt
Qujinta da Prelada Porto Vintage 2004 Bottled 2006 Samuel Magalhaës e Silva Hereiros, Porto M.O. 2004 aantal: 1 bt
No longer available -
#76Lot rode bordeaux
aantal: 5
Ch. Pichon-Longueville Comtesse A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C.
aantal: 1 bt ms, etiket zwaar beschadigd
Rode bordeaux zonder etiket
aantal: 1 bt
Rode bordeaux zonder etiket
Ricard & Doutreloup, Bordeaux Liège op de capsule
aantal: 3 Mag.
No longer availableDim. cm -
#123Lot bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Hauterive A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1986 aantal: 1 bt
Ch. Haut Barradieu A.C. St-Estèphe
M.C. 1986 aantal: 1 bt
Ch. Le Tertre de Tuquet A.C. Bordeaux
M.B. 1987 aantal: 1 bt
Réserve La Croix-Beaucourt A.C. Médoc
M.B. 1988 aantal: 1 bt
Ch. Lalande A.C. Bordeaux
M.C. 1988 aantal: 1 bt
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Blanc Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.P. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Bel-Air A.C. Graves
M.C.(..)
No longer available -
#184Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1977 aantal: 13 bt
No longer available -
#429Terras Gauda D.O. Rias Baixas O Rosal, Pontevedre M.O. O.D. 2020 aantal: 12 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#220Vieux Ch. L’Abbaye A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#224Ch. Beau-Site Haut-Vignoble A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.K. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#352Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt