#413Lot rode wijn
2015 aantal: 5 bt
Dom. La Monardière Vieilles Vignes A.C. Vaqueyras
M.D. 2015 aantal: 2 bt
Vignes de l’Hospice A.C. Saint-Joseph E. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. 2015 aantal: 3 bt
No longer available -
#229Porte du Roy A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1989 aantal: 6 bt
No longer available -
#276Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#23Lot witte wijn
aantal: 12 bt
Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 1993 aantal: 2 bt
Ch. Pessan A.C. Graves
M.C. 1975 aantal: 1 bt
Saint-Romain A.C.
Dom. Bernard Delagrange, Meursault M.O. 1982 aantal: 5 bt
Soave Classico D.O.C. Prà, Monteforte M.O. 2005 aantal: 4 bt
No longer available -
#134Lot schuimwijn
aantal: 12 bt
Malvasia di Castelnuovo don Bosco D.O.C. Spumante Dolce Bava, Cocconato M.O.
aantal: 2 bt
Graham Beck Brut Western Cape
M.O.
aantal: 2 bt
Crémant de Bourgogne Blanc de Blancs Brut A.C. Jaffelin, Beaune M.O.
aantal: 2 bt
Casta Baga Vinho Espumante Brut
Luis Pato, Portugal M.O.
aantal: 1 bt
Botteca Prosecco Brut
M.O.
aantal: 1 bt
Jacob’s Creek Sparkling Rosé
Johann Gramp, Barossa Valley M.O.
aantal: 1 bt
V(..)
No longer available -
#384Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. K. 2008 aantal: 9 bt
No longer available -
#331Ch. Beau-Site Haut-Vignoble A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.K. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#363Ch. Peyruchet A.C. Bordeaux
M.C. O.D. 2005 aantal: 12 bt
No longer available -
#142Collectie Single Malt & Blended
aantal: 3 bt
King of Scots Proclamation
Douglas Lang & Co, Glasgow
aantal: 1 bt Aardewerken kruikje
The Belgian Owl Single Malt
aantal: 1 bt
Lambertus Belgian Single Grain 10 years old
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#410La Réserve de Malartic A.C. Pessac-Léognan
M.P. D. 2014 aantal: 5 bt