#103Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Paradis A.C. St-Emilion
M.C. 1985 aantal: 3 bt
Ch. La Grange A.C. Bordeaux
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Calon-Ségur A.C. St-Estèphe 3e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Rouquette A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Turcaud A.C. Bordeaux
1985 aantal: 1 bt
Ch. Côtes Trois Moulins A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aa(..)
No longer available -
#300Ch. Testelle A.C. Bordeaux Clairet
M.O. 1999 aantal: 7 bt
No longer available -
#318Ch. Haut-Tropchaud A.C. Pomerol
M.C. 2000 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#220Vieux Ch. L’Abbaye A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#243Lot rode bordeaux
1992 aantal: 8 bt
Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1992 aantal: 2 bt
Ch. Terrey-Gros-Caillou A.C. St-Julien Cru bourgeois M.C. 1992 aantal: 6 bt
No longer available -
#229Porte du Roy A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1989 aantal: 6 bt
No longer available -
#267Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. 1995 aantal: 8 bt
No longer available -
#388Dom. La Roche A.C. Pessac-Léognan
M.C. D. 2009 aantal: 5 bt
No longer available -
#192Ch. Mitrotte A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.B. 1981 aantal: 14 bt
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#389Le Dauphin d’Olivier A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#368Ch. La Louvière A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.K. 2005 aantal: 12 bt