#63Lot rode wijn
aantal: 13 bt
Ch. La Vieille Gasparets A.C. Corbières
M.C. 1991 aantal: 2 bt
Ch. Maroutine A.C. Bordeaux
M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Francis A.C. Médoc
M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Guionne A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1979 aantal: 1 bt (..)
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#246Dom. Santa Duc A.C. Côtes du Rhône Edmond Gras & Fils, Gigondas M.D. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#277Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#259Ch. Montaunoir A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#349Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#38Lot rode wijn
aantal: 7 bt
Blaufränkisch Ried Hochberg Mittelburgenland Weingut Hansigler, Deutschkreutz M.O. 2009 aantal: 1 bt
Malbec Cameleon Tupungato Valley Dom. Jean Bousquet, Mendoza M.O. 2011 aantal: 1 bt
Shiraz Cabernet Badgers Creek, Suth Eastern Australia Dom. Jean Bousquet, Mendoza M.O. 2015 aantal: 1 bt
Cabernet Sauvignon California Western Cellars M.O. 2015 aantal: 1 bt
Cape Spring Pinotage Wine of South Africa Western Cape M.O. 2016 aantal:(..)
No longer available -
#358Beaune Blanches Fleurs A.C. Beaune Louis Picamelot, Rully M.P. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#191Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1980 aantal: 12 bt
No longer available -
#263Ch. La Dominique A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#342Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#260Ch. Montaunoir A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. O.D. 1994 aantal: 12 bt