#264
Chateau de Marsan A.C. Bordeaux
M.O. O.D. 1976 aantal: 12 bt base neck - neck; vuile etiketten
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#317
Nagyréde - Ausbruch Muskat-Ottonel Különléges minöségü bor Ferdinand Pieroth, Burg Layen
1999 aantal: 10 bt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 € -
#254
Ch. de Camensac A.C. Haut-Médoc 5e grand cru classé M.C. O.K. 1975 aantal: 9 bt. ts - base neck
No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 € -
#223
Ch. de Fieuzal A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. O.K. 1972 aantal: 5 bt. ms-ts
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#229
Côte de Beaune-Villages A.C. Sauter’s Wijnkelders Maastricht, Nederlands importeur
1972 aantal: 9 bt. Vuile etiketten, enkele lage niveau’s
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#98
Lot schuimwijn
0 aantal: 6 bt.
Champagne Brut A.C. Veuve Pelletier & Fils
aantal: 2 bt.
Champagne Demi-Sec A.C. Veuve Pelletier & Fils
aantal: 2 bt.
Cerdon A.O.C. Bugey Elie et Alain Renardat-Fache, Mérignat
aantal: 1 bt.
Freixenet Brut Cordon Negro
aantal: 1 bt.
#76
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux
M.O.
aantal: 2 Mag.
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux
M.O. 1995 aantal: 1 Mag. etiket licht beschadigd
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux
M.O. 2006 aantal: 1 Mag. etiket licht beschadigd
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 € -
#274
Ch. de Portets A.C. Graves
M.C. 1978 aantal: 11 bt. ls - ts
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
Peyrou A.C. Terrasses du Larzac - Coteaux du Languedoc
M.P. O.D. 2010 aantal: 5 bt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#257
M.O. O.D. 1976 aantal: 10 bt base neck - neck; vuile etiketten
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 € -
#95
Lot rode bourgogne
aantal: 12 bt
Côtes de Beaune Villages A.C. Maxime de Chavannes M.O. 1982 aantal: 9 bt enkele lage niveau’s
Nuits-St-Georges A.C. Louis Deschamps M.O. 1994 aantal: 3 bt
#356
Barolo D.O.C.G. Piero Benevelli M.P. 2005 aantal: 4
No longer availableOnline onlyActive bid: 82.00 €