#420Johannisberger Klaus Riesling GG Deutscher Qualitätswein Rheingau V.D.P. Grosse Lage Prinz von Hessen, Johannisberg G.A. 2016 aantal: 6 bt
No longer available -
#225Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd
No longer available -
#391Ch. Teyssier A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2K. 2009 aantal: 11 bt
No longer available -
#161Collectie sigaren: CD, Havana, Unico, Balmoral Clavejo Coronas, Lafayette Liberty, Cogétama, Vieil Anvers Verhellen, etc. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer availableDim. cm -
#319Ch. Tour de Cauze A.C. St-Emilion grand cru Cru bourgeois M.C. 2000 aantal: 6 bt
No longer available -
#212Ch. Franquet Grand Poujeaux A.C. Moulis-en-Médoc - Cuvée Europe Cru bourgeois M.C. O.K. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#170Clos la Madeleine A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1970 aantal: 2 Mag. M.S.
No longer available -
#345Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#149Lot likeurwijn
aantal: 12 bt
Dom. Laporte A.C. Muscat de Rivesaltes
M.O. 1999 aantal: 1 bt
Pineau des Charentes A.C. Bonnin & Cie, Challignac M.O.
aantal: 6 bt
Madère de l’Isle
Daniel Sanders, Barsac M.O.
aantal: 5 bt
No longer available -
#332Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 3 bt
No longer available -
#263Ch. La Dominique A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#29Lot rode wijn
aantal: 12 bt
Ch. de Rastouble V.D.Q.S. Coteaux du Languedoc
M.B. 1978 aantal: 1 bt
Blason d’Or A.C. Corbières
M.B. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Fabas A.C. Minervois Ormières, Laure Minervois M.C. 1988 aantal: 1 bt
La Courtade A.C. Côtes de Provence La Courtade, Porquerolles M.D. 1989 aantal: 1 bt
Dom. de Contenson V.D.P. de L’Aude Comte Olivier de Contenson M.O. 1990 aantal: 1 bt
Cabernet-Sauvignon Clos Centenaire Maule Valley Dom. Orienta(..)