#298
Ch. Pichon-Longueville Comtesse A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#112
Lot rode bourgogne
aantal: 10 bt Charmes-Chambertin A.C. Grand cru Les Caves du Chancelier, Beaune M.O. 1989 aantal: 1 bt Beaune Cent Vignes A.C. 1e Cru A. & R. Barrière Frères, Nuits M.O. 1967 aantal: 3 bt Savigny-les-Beaune A.C. A. & R. Barrière Frères, Nuits M.O. 1970 aantal: 1 bt Santenay A.C. Louis Max, Beaune M.O. 1973 aantal: 1 bt Beaune 1e Cru A.C. Albert Dailly, Romanèche-Thorins M.O. 1986 aantal: 2 bt Nuits-St-Georges 1e Cru Clos de Thorey A.C. Charles Thomas(..)
No longer available -
#260
Ch. Gruaud-Larose A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 10 bt
No longer available -
#251
Vintage Port
Real Companhia Vinicola do Norte de Portugal S.A., Vila Nova de Gaia M.O. 1984 aantal: 1 bt
No longer available -
#204
Ch. Curé Bon La Madeleine A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. K. 1974 aantal: 6 bt ts
No longer available -
#118
Lot rode bourgogne
aantal: 12 bt Beschadigde etiketten.Chassagne-Montrachet A.C. Gagnard-Delagrange, Chassagne
196* aantal: 4 bt Pommard A.C. Calvet, Beaune
1957 aantal: 4 bt Clos de Vougeot A.C. Grand cru Calvet, Beaune
1957 aantal: 4 bt
No longer available -
#469
Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
Ch. Carcanieux A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. O.K. 1978 aantal: 12 bt
No longer available -
#413
Ch. Rieussec A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. O.K. 2007 aantal: 6 bt
No longer available -
#321
Ch. Citran A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. K. 1990 aantal: 6 bt
No longer available -
Clos Floridene A.C. Graves
M.C. O.K. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#274
Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 13 bt