#188Les Reflets du Ch. Armens A.C. Saint-Emilion Grand Cru
M.C. 2005 aantal: 10 Bt.
No longer available -
#157Rieussec A.C. Bordeaux Ch. Rieussec M.P. O.K. 1988 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#210Ch. La Grave A.C. Pomerol Jean-Pierre Moueix M.P. 2010 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#134Ch. Ducru-Beaucaillou A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1971 aantal: 1 Bt. TS
No longer available -
#38Cuvée Vigneronne A.C. Chateauneuf-du-Pape Henri Boiron M.P.
aantal: 14 Bt. Vuile etiketten
No longer available -
#124Ch. Bel Air-Marquis d’Aligre A.C. Margaux Grand Cru Exceptionnel M.C. 1970 aantal: 8 Bt. MS - TS; Slechte etiketten
No longer available -
#198Champagne Bollinger
2008 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#160Rieussec A.C. Bordeaux Ch. Rieussec M.P. O.K. 1988 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#105Ch. Pavie A.C. St-Emilion 1e grand cru classé Maison De Vidts M.O. 1955 aantal: 1 Bt. ls
No longer available -
#190Ch. Montrose A.C. St-Estèphe 2e grand cru classé M.C. O.K. 2005 aantal: 1 Mag.
No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#180Ch. Cos d’Estournel A.C. St-Estèphe 2e grand cru classé M.C. 2000 aantal: 3 Bt.
No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#29Lot rode wijn
aantal: 9 Bt.
Rabaja D.O.C. Barbaresco Cascina Luisin M.O. 1995 aantal: 2 Bt.
Terrilogio D.O.C.G. Vino Nobile di Montepulciano
M.O. 2002 aantal: 2 Bt.
Rosso di Montepilciano D.O.C. Bairrada
M.O. 1998 aantal: 2 Bt. Beschadigde etiketten
Lenotti D.O.C. Valpolicella
M.O. 1998 aantal: 3 Bt. Vuile etiketten