#183Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976
“Moeder met kind”. Een terracotta beeld. Onderaan gesigneerd. Vermoedelijke nummering “8/12”.
"Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".Dim. 65cmEstimate: € 200 / 300 -
#444
“La violiniste blue”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat en met droogstempel gesigneerd.
"The blue violinist". A lithograph on paper. Signed within the plate at the bottom and embossed with a dry stamp.Dim. 36 x 26 cmEstimate: € 100 / 200 -
#617
Een groen geglazuurde Chinese keramische jardinière, schilferschade en een gebroken/gelijmde voet.
A green glazed Chinese ceramic jardinière, with flakes and a broken/ glued foot.Dim. h 78 x Ø 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#605
8 Belgische munten, Albert I, 20 Bef, 1932 Fr, Ni, 10 Bef, 1930 Nl, Ni, 5 Bef, 1930 Fr, Ni, 2 Bef, 1923 Fr, Ni, 1 Bef, 1922 Nl, Ni. 20 Bef, 1934 Nl, Ag 680/1000, 11 g, 2 Bef,1912 Nl, Ag 835/1000, 10 g.
8 Belgian coins, Albert I, 20 Francs, 1932 Fr, Ni, 10 Francs, 1930 Nl, Ni, 5 Francs, 1930 Fr, Ni, 2 Francs, 1923 Fr, Ni, 1 Franc, 1922 Nl, Ni. 20 Francs, 1934 Nl, Ag 680/1000, 11 g, 2 Francs, 1912 Nl, Ag 835/1000, 10 g.Estimate: € 185 / 200 -
#588Val Saint Lambert
Een vintage kristallen pique-fleur. In de houder gemerkt;
A vintage crystal posy holder. Marked in the holder;Dim. 14 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#101
“Lois de Solon”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet, zonder bevestiging.
Dim. 33 x 38 cmEstimate: € 150 / 250 -
#619
“Kubistische vrouwenfiguren”. Een lot van 2 schilderijen, plakkaatverf op papier. Onderaan gemonogrammeerd “KM”.
"Cubist female figures." A lot of 2 paintings, poster paint on paper. Monogrammed "KM" at the bottom.Dim. 59 x 40 cmEstimate: € 60 / 90 -
#676
Een vintage salontafel met spiegelblad en gechromeerd metalen frame.
A vintage coffee table with mirrored top and chrome metal frame.Dim. 24,5 x 52 x 124 cmEstimate: € 40 / 60 -
#138P.J. Mène
Dim. 43 cmEstimate: € 250 / 350 -
#49Vallauris
Céramique “Le Dauphin”. Een vintage meerkleurige vaas. Onderaan gemerkt en gelabeld.
Ceramic "Le Dauphin". A vintage multicolored vase. Marked and labeled at the bottom.Dim. 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#240
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,06 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 1.06 ct.Dim. 4,54 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#20
Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een fotohouder.
An 18 kt yellow gold pendant in the shape of a photo holder.Dim. 14,56 gEstimate: € 600 / 800