#261
No longer available -
#82
Lot wijn
aantal: 12 Bt. Le Rouet Blanc A.C. Hermitage Jean-Luc Colombo M.O. 1996 aantal: 4 Bt. onleesbare etikettenChâteauneuf-du-Pape A.C. Dom. de la Pinède,Châteauneuf M.D. 2011 aantal: 4 Bt. Ch. Bergat A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1970 aantal: 1 Bt. MSCh. de Tiregand A.C. Pécharmant
M.C. 1974 aantal: 1 Bt. Ch. Montbrun A.C. Margaux Cru bourgeois M.C. 1983 aantal: 1 Bt. Ch. Arnauton A.C. Canon-Fronsac
M.C. 1985 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#398
Barolo Giachini D.O.C.G. Corino Giovanni, La Morra M.O. 2013 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#173
Ch. Austerlitz A.C. Saint-Emilion
1979 aantal: 12 Bt. BN à VTS, zeer vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#342
Sancerre La Clémence A.C. Vincent Pinard, Bué M.P. D. 2006 aantal: 8 Hbt.
No longer available -
#391
No longer available -
#413
Ch. La Dominique A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2015 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#36
Lot rode bordeaux
aantal: 11 Bt MS à LSCh. Ventouse A.C. Bordeaux
aantal: 1 Bt Beschadigd etiketCh. Croix de Thomas A.C. St-Georges-St-Emilion
aantal: 1 Bt Beschadigd etiketCh. Tour du Moulin A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois supérieur M.C. 1970 aantal: 2 Bt Ch. Cana A.C. Côtes de Bourg
M.C.
aantal: 1 Bt Ch. Léoville-Las-Cases A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1971 aantal: 1 Bt TS, handgeschreven datumCh. Tertre-Daugay A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C.(..)
No longer available -
#350
Nuits-St-Georges Les Hauts Pruliers A.C. Bertrand Machard de Gramont, Nuits M.O. D. 2007 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#399
Ch. d’Yquem A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 2013 aantal: 2 Hbt.
No longer available -
#366
Moulin d’Issan A.C. Bordeaux Supérieur
M.P. 2010 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#93
Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1955 aantal: 1 Bt. TS, capsule mogelijk niet authentiek, glas onderaan gemerkt HR