#149Lot likeurwijn
aantal: 12 bt
Dom. Laporte A.C. Muscat de Rivesaltes
M.O. 1999 aantal: 1 bt
Pineau des Charentes A.C. Bonnin & Cie, Challignac M.O.
aantal: 6 bt
Madère de l’Isle
Daniel Sanders, Barsac M.O.
aantal: 5 bt
No longer available -
#209Ch. La Pointe A.C. Pomerol
M.C. 1986 aantal: 10 bt
No longer available -
#260Ch. Montaunoir A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. O.D. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#362Clos du Roy A.C. Graves
M.O. O.D. 2003 aantal: 12 bt
No longer available -
#401Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. O.K. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#150Lot likeurwijn
aantal: 7
Icewine Vidal VQA Niagara Peninsula Andrew Peller,Niagara on the Lake M.O. 2010 aantal: 2 hbt
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.D. 2000 aantal: 1 bt
Full tawny dessert wine South Africa Douglas Green, De Leeuw, Brussels M.B.
aantal: 2 bt
Fine Ruby Port South Africa Cockburn’s, Symington Vila Nova de Gaia M.O.
aantal: 1 Mag.
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.(..)
No longer available -
#340Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#240Ch. Couhins-Lurton A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en blanc M.C. 1991 aantal: 8 bt
No longer available -
#389Le Dauphin d’Olivier A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#101Lot rode bordeaux
aantal: 11 bt
Ch. Les Donats A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1981 aantal: 6 bt TS à MS, beschadigde etiketten
Ch. Bel Air Ouÿ A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1982 aantal: 1 bt
Ch. Hauterive A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1982 aantal: 1 bt
Ch. Bel-Air A.C. Puisseguin-St-Emilion
1984 aantal: 1 bt
Ch. Labégorce-Zédé A.C. Margaux Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1984 aantal: 1 bt
Ch. Les Chaumes A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: (..)
No longer available -
#201Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.O. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#130Lot schuimwijn
aantal: 6 bt
Champagne Sweet Demoiselle Extra Dry
Vranken, Tours sur Marne M.O.
aantal: 1 bt
Champagne Demoiselle Brut
Vranken, Tours sur Marne M.O.
aantal: 1 bt
Champagne Demoiselle
Vranken, Tours sur Marne M.O.
aantal: 1 bt
Champagne Brut Tradition
Jerôme Cothias, Meurville M.O.
aantal: 1 bt
Crémant d’Alsace Brut Réserve
Ziegler, Sigolsheim M.O.
aantal: 1 bt
Feiner Sekt Rosé Dry
Henkell, Wiesbaden M.O.
aantal: 1 bt(..)