#224
Vosne-Romanée A.C. Dom. du Clos Frantin, Vosne M.P. 1982 aantal: 12 bt
No longer available -
#404
Ch. Cheval Blanc A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 2006 aantal: 1 bt
No longer available -
#426
Sassicaia D.O.C.G. Bolgheri Tenuta San Guido, Marchesi Incisa Della Rocchetta, Bolgheri M.O. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#253
Ch. La Fleur Chatain A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 1985 aantal: 6 bt
No longer available -
#405
Ch. Faugères A.C. St-Emilion grand cru Grand cru classé M.C. O.K. 2006 aantal: 12 bt
No longer available -
#207
Ch. Les Gravettes A.C. Côtes de Bourg Louis Bogaers, Tilburg M.N. 1975 aantal: 12 bt ts à ms
No longer available -
#172
Ch. Corton Grancey A.C. Grand cru Louis Latour, Beaune M.O. 1966 aantal: 5 bt 6 à 8 cm, 1 etiket manco
No longer available -
#209
Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1975 aantal: 1 bt gescheurd etiket, capsule beschadigd en vastgelijmd
No longer available -
#285
Montlouis Demi-Sec Les Batisses A.C. Dom. Deletang & Fils, St-Martin-le-Beau M.C. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#171
Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Louis Latour, Beaune M.O. 1966 aantal: 11 bt 5 à 10 cm
No longer available -
#283
Beaujolais-Villages Cuvée Michaud A.C. Le Cellier des Villards, Belleville M.O. 1987 aantal: 12 bt
No longer available -
#346
Ch. Gressier Grand Poujeaux A.C. Moulis Cru bourgeois supéieur M.C. 1995 aantal: 5 bt