#149Lot likeurwijn
aantal: 12 bt
Dom. Laporte A.C. Muscat de Rivesaltes
M.O. 1999 aantal: 1 bt
Pineau des Charentes A.C. Bonnin & Cie, Challignac M.O.
aantal: 6 bt
Madère de l’Isle
Daniel Sanders, Barsac M.O.
aantal: 5 bt
No longer available -
#7Lot witte wijn
aantal: 8
Trittenheimer Apotheke Riesling Beerenauslese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer Heinz Nummer Weinbau,Trittenheim E.A. 1976 aantal: 1 bt
Trittenheimer Apotheke Riesling Beerenauslese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer Heinz Nummer Weinbau,Trittenheim E.A. 1976 aantal: 1 hbt
Bereich Zell Riesling Königsadler Q.b.A. Mosel-Saar-Ruwer Jakob Gerhardt, Nierstein am Rhein E.A. 1986 aantal: 1 bt
Abenheimer Liebfrauenmorgen Silvaner Kabinett Q.m.P. Rheinhessen - Trocke(..)
No longer available -
#245Ch. Ducru-Beaucaillou A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1992 aantal: 3 bt
No longer available -
#422Ch. Brown A.C. Pessac-Léognan
M.C. K. 2016 aantal: 5 bt
No longer available -
#369Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. O.K. 2005 aantal: 12 bt
No longer available -
#237Ch. Guillot A.C. Pomerol
M.C. 1990 aantal: 11 bt 1 meer dan op de foto!
No longer available -
#225Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd
No longer available -
#239Ch. Les Barraillots A.C. Margaux
M.C. 1990 aantal: 12 bt
No longer available -
#341Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 8 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#347Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 4 bt
No longer available -
#380Ch. Lagrange A.C. Pomerol
M.C. O.K. 2008 aantal: 6 bt