#429Terras Gauda D.O. Rias Baixas O Rosal, Pontevedre M.O. O.D. 2020 aantal: 12 bt
No longer available -
#420Johannisberger Klaus Riesling GG Deutscher Qualitätswein Rheingau V.D.P. Grosse Lage Prinz von Hessen, Johannisberg G.A. 2016 aantal: 6 bt
No longer available -
#206Ch. Pape Clément A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. 1985 aantal: 1 bt bn
No longer available -
#276Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#225Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd
No longer available -
#405Lot rode wijn
2012 aantal: 4 bt
Emery Pinot Noir Willamette Valley WillaKenzie Estate, Yamhill Oregon
2012 aantal: 1 bt
Z Cuvée Santa Ynez Valley Zaca Mesa Winery, Los Olivos Ca
2012 aantal: 1 bt
Sangiovese Santa Ynez Valley Koehler Winery, Los Olivos Ca
2012 aantal: 1 bt
Cabernet Sauvignon Reserve Santa Ynez Valley Grassini Family Vineyards, Santa Ynez Ca
2012 aantal: 1 bt
No longer available -
#216Ch. d’Yquem A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 1 bt
wineNo longer available -
#355Ch. Troplong-Mondot A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 3 bt
No longer available -
#5Lot witte wijn
aantal: 16 Bt.
Le Morge D.O.C. Trebbiano d’Abruzzo Terra di Vini M.P. 2006 aantal: 2 Bt.
Sachetto “L’Elfo” Pinot Grigio D.O.C. Veneto
M.O. 2008 aantal: 4 Bt.
Ruffino D.O.C. Orvieto
M.P. 2009 aantal: 1 Bt.
Azienda Agricola Monte del Fra D.O.C. Custoza Superiore
M.P. 2011 aantal: 2 Bt.
Terre Cortesi D.O.C. Verdicchio dei Castelli di Jesi
M.P. 2011 aantal: 2 Bt.
Maria Costanza D.O.P. Sicilia Azienda Agricola G. Milazzo M.O. 2017 aa(..)
No longer available -
#201Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.O. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#233Ch. Lagrange A.C. St-Julien 3e grand cru classé M.C. O.K. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal: