#111Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Cru Toumillon A.C. Graves
M.P. 1988 aantal: 5 bt
Ch. La Marquette A.C. St-Estèphe
M.C. 1986 aantal: 7 bt
No longer available -
#364Ch. Martillac A.C. Loupiac
M.C. O.D. 2005 aantal: 12 bt
No longer available -
#399Ch. Teyssier A.C. St-Emilion grand cru
M.C. O.K. 2010 aantal: 12 bt
No longer available -
#330Ch. Testelle A.C. Bordeaux Clairet
M.O. O.D. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#250Ch. Le Bon Pasteur A.C. Pomerol
M.C. K. 1993 aantal: 9 bt
No longer available -
#16Lot witte wijn
aantal: 8 bt
Ch. La Rivière A.C. Sauternes
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Marquis de Seynac A.C. Monbazillac
M.O. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Larrouquey A.C. Cérons
M.C. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Le Protéstat A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Le Pradey A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Cousteau A.C. Cadillac
M.P. 1996 aantal: 1 bt
Ch. L’Enclos de Miqueu A.C. Loupiac
M.O. 2010 aantal: 2 bt
No longer available -
#188Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1978 aantal: 12 bt
No longer available -
#241Ch. Monet A.C. Sauternes
M.C. 1991 aantal: 8 bt
No longer available -
#287Ch. Le Bon Pasteur A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#76Lot rode bordeaux
aantal: 5
Ch. Pichon-Longueville Comtesse A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C.
aantal: 1 bt ms, etiket zwaar beschadigd
Rode bordeaux zonder etiket
aantal: 1 bt
Rode bordeaux zonder etiket
Ricard & Doutreloup, Bordeaux Liège op de capsule
aantal: 3 Mag.
No longer availableDim. cm -
#150Lot likeurwijn
aantal: 7
Icewine Vidal VQA Niagara Peninsula Andrew Peller,Niagara on the Lake M.O. 2010 aantal: 2 hbt
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.D. 2000 aantal: 1 bt
Full tawny dessert wine South Africa Douglas Green, De Leeuw, Brussels M.B.
aantal: 2 bt
Fine Ruby Port South Africa Cockburn’s, Symington Vila Nova de Gaia M.O.
aantal: 1 Mag.
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.(..)
No longer available -
#391Ch. Teyssier A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2K. 2009 aantal: 11 bt