#47Lot rode wijn
aantal: 9 bt
Hermitage A.C. Jean-Louis Chave, Tain
aantal: 1 bt beschadigd etiket
Gigondas A.C. E. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. 2011 aantal: 2 bt
Anjou Cépage Cabernet A.C. François Testard, Liré M.O. 1996 aantal: 1 bt
Cabernet Sauvignon VDP d’Oc Mas de Chabert, Servian M.O.
aantal: 1 bt
Grenache Syrah Les Bellines VDP d’Oc Mas de Chabert, Ser(..)
No longer available -
#422Ch. Brown A.C. Pessac-Léognan
M.C. K. 2016 aantal: 5 bt
No longer available -
#386Moulin-à-Vent Prestige A.C. Georges Duboeuf, Romanèche-Thorins M.O. O.D. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#200Nony Monopole A.C. Bordeaux
M.O. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#351Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#321Ch. Chasse-Spleen A.C. Moulis-en-Médoc Grand cru bourgeois exceptionnel M.C. 2000 aantal: 6 bt
No longer available -
#415Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2015 aantal: 6 bt
No longer available -
#89Lot rode bordeaux
aantal: 8 bt
Ch. Tour du Foussat A.C. Bordeaux
M.O. 2009 aantal: 1 bt
La Mirandelle A.C. Bordeaux
M.O. 2010 aantal: 1 bt
Les Celliers de Barbet A.C. Bordeaux
M.O. 2010 aantal: 1 bt
Ch. Les Marcottes A.C. Bordeaux
M.O. 2011 aantal: 1 bt
Ch. des Ducs A.C. Bordeaux
M.O. 2011 aantal: 1 bt
Ch. Marquis de La Grange A.C. Bordeaux
M.O. 2011 aantal: 1 bt
Ch. Moulin de Meyssan A.C. Bordeaux
M.O. O.K. 2010 aantal: 2 bt
No longer available -
#228Ch. de Bourgueneuf A.C. Pomerol
M.C. 1989 aantal: 6 bt
No longer available -
#289Ch. Tour Bellegrave A.C. St-Emilion grand cru
M.C. O.K. 1996 aantal: 3 bt
No longer available -
#325Pouilly-Fumé Les Fines Caillottes A.C.
Jean Pabiot & Fils, Pouilly M.O. 2001 aantal: 8 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule