#386Moulin-à-Vent Prestige A.C. Georges Duboeuf, Romanèche-Thorins M.O. O.D. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#175Ch. Branaire-Ducru A.C. Saint-Julien-Médoc 4e grand cru classé ts M.C. 1973 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#142Collectie Single Malt & Blended
aantal: 3 bt
King of Scots Proclamation
Douglas Lang & Co, Glasgow
aantal: 1 bt Aardewerken kruikje
The Belgian Owl Single Malt
aantal: 1 bt
Lambertus Belgian Single Grain 10 years old
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#179Clos René A.C. Pomerol
M.C. 1975 aantal: 4 bt
No longer available -
#1Lot witte wijn
aantal: 5 bt
Wiltinger Scharzberg Auslese Q.M.P. Mosel-Saar-Ruwer Carl Jakob, Burg Eltz E.A. 1976 aantal: 1 bt
Kallstadter Kobbert Kabinett Gewurztraminer Q.M.P. Rheinpfalz Ferdinand Pieroth, Burg Layen E.A. 1979 aantal: 1 bt
Ch. Moulin Caresse A.C. Montravel
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Freinsheimer Rosenbühl Auslese Kerner Q.M.P. Rheinpfalz Ferdinand Pieroth, Burg Layen E.A. 1997 aantal: 1 bt
Bereich Nierstein Ortega Auslese Q.M.P. Rheinhessen (..)
No longer available -
#368Ch. La Louvière A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.K. 2005 aantal: 12 bt
No longer available -
#338Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#358Beaune Blanches Fleurs A.C. Beaune Louis Picamelot, Rully M.P. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#405Lot rode wijn
2012 aantal: 4 bt
Emery Pinot Noir Willamette Valley WillaKenzie Estate, Yamhill Oregon
2012 aantal: 1 bt
Z Cuvée Santa Ynez Valley Zaca Mesa Winery, Los Olivos Ca
2012 aantal: 1 bt
Sangiovese Santa Ynez Valley Koehler Winery, Los Olivos Ca
2012 aantal: 1 bt
Cabernet Sauvignon Reserve Santa Ynez Valley Grassini Family Vineyards, Santa Ynez Ca
2012 aantal: 1 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#225Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd
No longer available -
#122Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco