#147
Ch. Peyreau A.C. Saint-Emilion grand cru
M.C. 1976 aantal: 12 Bt. BN, zeer vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#353
Hacienda Monasterio Reserva Especial D.O. Ribera del Duero Pesquera de Duero, Valladolid M.O. K. 2009 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#118
Ch Clos Neuf A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. O.D. 1972 aantal: 12 Bt. TS à MS, 1 LS
No longer available -
#178
Auxey-Duresses Le Val A.C. Gérard Creusefond, Auxey M.O. 1982 aantal: 11 Bt.
No longer available -
#93
Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1955 aantal: 1 Bt. TS, capsule mogelijk niet authentiek, glas onderaan gemerkt HR
No longer available -
#121
M.C. O.D. 1972 aantal: 12 Bt. TS à MS
No longer available -
#274
Premières Côtes de Blaye A.C. Jean Claude Plisson, Marcillac M.C. 2003 aantal: 10 Bt.
No longer available -
#128
Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1974 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#262
No longer available -
#106
Ch. La Fleur Canon A.C. Côtes Canon-Fronsac
M.C. O.K. 1970 aantal: 6 Bt. BN à TS
No longer available -
#194
No longer available -
#222
Diane de Belgrave A.C. Haut-Médoc
M.C. 1994 aantal: 5 Bt.