#212
Ch. Labégorce-Zédé A.C. Margaux Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1985 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#121
Ch. Clos Neuf A.C. Côtes de Blaye Barton & Guestier, Blanquefort M.C. O.D. 1972 aantal: 12 Bt. ts
No longer available -
Lot rode Bordeaux
1999 aantal: 9 Bt. Ch. Peyrelongue A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1999 aantal: 4 Bt. Ch. Tour de Bigorre A.C. Bordeaux
M.C. 1999 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#146
Lot rode Bordeaux
1975 aantal: 12 Bt. Pauillac A.C. M.G. Lafite & Cie, Bruxelles M.B. 1975 aantal: 6 Bt. Ch. Haut-Pichon A.C. Lussac-St-Emilion
M.C. 1975 aantal: 2 Bt. Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1975 aantal: 4 Bt. bn à ms, vuile etiketten
No longer available -
#134
Burg Layer Schloßkapelle Spätlese Q.m.P. Nahe
Ferdinand Pieroth, Burg Layen E.A. 1974 aantal: 7 Bt.
No longer available -
#14
Lot rode wijn
aantal: 8 Bt. Autari Barbera D.O.C. Oltrepo Pavese Cantine di Casteggio M.O. 2003 aantal: 1 Bt. Scyri Nero d’Avola IGT Sicilia Cos, Comiso M.O. 1999 aantal: 2 Bt. Sancerre Les Bonnes Bouches A.C. Henri Bourgeois, Chavignol M.D. 1997 aantal: 3 Bt. Dom. La Caumette Vin de Pays des Coteaux du Libron M. & J.P. Corbière, Beziers M.D. 1996 aantal: 1 Bt. Ch. de la Cour A.C. St-Emilion
M.C. 1996 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#207
Lot rode Bordeaux
1985 aantal: 9 Bt. Ch. Lestage Darquier Grand Poujeaux A.C. Moulis Grafé Lecocq, Namur M.B. 1985 aantal: 6 Bt. 3 etiketten manco/beschadigdCh. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Plantey A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#300
Ch. Reysson A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois Wolfberger, Eguisheim M.C. O.K. 1996 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#283
Ch. Pitot A.C. Bordeaux
M.O. O.K. 1995 aantal: 3 Bt. base neck
No longer available -
#132
Ch. Jauma A.C. St-Emilion
M.O. 1973 aantal: 12 Bt. bn,vts, vuil
No longer available -
#62
Lot rode Bordeaux
aantal: 12 Hbt. Ch. Pédesclaux A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1996 aantal: 5 Hbt. Ch. Petit-Village A.C. Pomerol
M.C. 1997 aantal: 3 Hbt. Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. 2008 aantal: 4 Hbt.
No longer available -
#258
Ch. Anthonic A.C. Moulis-en-Médoc Cru bourgeois supérieur M.C. 1990 aantal: 7 Bt.