#47Lot rode wijn
aantal: 9 bt
Hermitage A.C. Jean-Louis Chave, Tain
aantal: 1 bt beschadigd etiket
Gigondas A.C. E. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. 2011 aantal: 2 bt
Anjou Cépage Cabernet A.C. François Testard, Liré M.O. 1996 aantal: 1 bt
Cabernet Sauvignon VDP d’Oc Mas de Chabert, Servian M.O.
aantal: 1 bt
Grenache Syrah Les Bellines VDP d’Oc Mas de Chabert, Ser(..)
No longer available -
#231Ch. Domeyne A.C. St-Estèphe
M.C. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#376Ch. Malartic-Lagravière A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2006 aantal: 6 bt
No longer available -
#320Ch. Giscours A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 2000 aantal: 6 bt
No longer available -
#340Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#362Clos du Roy A.C. Graves
M.O. O.D. 2003 aantal: 12 bt
No longer available -
#349Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#279Ch. Léoville-Poyferré A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#140Collectie Single Malt
aantal: 6 bt
Glen Grant Glenlivet 14 years old
Sherry wood
aantal: 1 bt
Cadenhead’s Cask Strength Ben Nevis 16 years old
1977 aantal: 1 bt
Asyla Malt & Grain Blended Scotch Whisky 16 years old
aantal: 1 bt
Tomintoul 12 years old Speyside Portwood Finish
aantal: 1 bt
Highland Park Viking Scars 10 year old Orkney
aantal: 1 bt
Old Pulteney 17 years old Wick
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 400 / 420 -
#155Lot wijn
aantal: 6 bt
Mosel-Saar-Ruwer Qualitätswein Andreas Oster, Cochem E.A. 1999 aantal: 1 bt
Vinsobres A.C. Côtes du Rhône Cave du Prieuré, Vinsobres M.O. 197* aantal: 1 bt
Ch. des Laurets A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.B. 1979 aantal: 1 bt
Ch. La Freynelle A.C. Bordeaux
M.C. 1994 aantal: 1 bt
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.P.
aantal: 1 bt
No longer available -
#112Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Beau Mazerat A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1972 aantal: 7 bt
Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.O. 1969 aantal: 4 bt
Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O.
aantal: 1 bt
No longer available -
#194Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1981 aantal: 12 bt