#176Gevrey-Chambertin A.C. Choisy Père & Fils, St-Julien
1973 aantal: 6 bt 7 à 10 cm
No longer available -
#126Lot rode bourgogne
aantal: 4
Volnay A.C. Marquis d’Angerville, Volnay M.D. 2000 aantal: 2 bt
Bourgogne Grand Ordinaire A.C. Arnaud Ente, Meursault M.P. 2007 aantal: 1 Mag.
Ch. de Pommard A.C.Pommard
M.C. 2008 aantal: 1 bt Zonder capsule
No longer available -
#17Lot witte wijn
aantal: 8 bt
Riesling Grand Cru Paelatenberg A.C. Alsace Grand Cru Fernand Engel, Rorschwihr M.O. 2015 aantal: 3 bt
Riesling Grand Cru Saering A.C. Alsace Grand Cru Dirler-Cadé, Bergholtz M.O. 2014 aantal: 1 bt
Riesling Grand Cru Kaefferkopf A.C. Alsace Grand Cru Jean Cornélius, Ammerschwihr M.O. 2010 aantal: 1 bt
Tokay Pinot Gris A.C. Alsace - Sélection de Grains Nobles François Braun & Fils, Orschwihr M.O. 2000 aantal: 1 bt
Gewurztraminer V(..)
No longer available -
#288Ch. Le Bon Pasteur A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#34Lot rode wijn
aantal: 4 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. J. Feyten, Malines M.B. 1964 aantal: 1 bt
Ch. Rauzan-Gassies A.C. Margaux 2e grand cru classé M.C. 1952 aantal: 1 bt
Ch. Lascombes A.C. Margaux 2e grand cru classé M.C. 1960 aantal: 1 bt
Saint-Emilion A.C. J. Feyten, Malines M.B. 1961 aantal: 1 bt
No longer available -
#340Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#161Collectie sigaren: CD, Havana, Unico, Balmoral Clavejo Coronas, Lafayette Liberty, Cogétama, Vieil Anvers Verhellen, etc. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer availableDim. cm -
#194Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1981 aantal: 12 bt
No longer available -
#309Ch. Haut-Mayne A.C. Sauternes
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#419Vosne-Romanée A.C. Joseph Faiveley, Nuits M.O. 2015 aantal: 6 bt
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#11Lot witte wijn
aantal: 6 bt
Batard-Montrachet A.C. Grand cru Dom. Coffinet-Duvernay, Chassagne M.P. 2001 aantal: 1 bt
Chablis Grand Cru Vaudésir A.C. Gérard Tremblay, Poinchy M.D. 2011 aantal: 1 bt
Chablis 1e Cru Fourchaume A.C. La Chablisienne, Chablis M.P. 2012 aantal: 1 bt
Grenache Blanc Russian River Valley Saralee’s Vineyard, Mayo Family Winery, Glen Ellen Ca M.O. 2013 aantal: 1 bt
Covenant Chardonnay Russian River Valley Lynmar Estate Winery, Sebastop(..)