#322Ch. Malartic-Lagravière A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#103Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Paradis A.C. St-Emilion
M.C. 1985 aantal: 3 bt
Ch. La Grange A.C. Bordeaux
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Calon-Ségur A.C. St-Estèphe 3e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Rouquette A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Turcaud A.C. Bordeaux
1985 aantal: 1 bt
Ch. Côtes Trois Moulins A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aa(..)
No longer available -
#380Ch. Lagrange A.C. Pomerol
M.C. O.K. 2008 aantal: 6 bt
No longer available -
#393Ch. de Pez A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#355Ch. Troplong-Mondot A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 3 bt
No longer available -
#204Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.P. 1985 aantal: 10 bt 1 meer dan op de foto!
No longer available -
#235Châteauneuf-du-Pape A.C. H.E.Nony, Bugeat M.O. 1990 aantal: 10 bt
No longer available -
#427Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc, 4e grand cru classé. M.C. 2010 aantal: 12 bt
No longer available -
#119Lot rode bordeaux
.
aantal: 3 mag.
Ch. Tour de Cauze A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2004 aantal: 1 mag.
Ch. Soudars A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 2005 aantal: 1 mag.
Ch. Anthonic A.C. Moulis-en-Médoc Cru bourgeois supérieur M.C. 2005 aantal: 1 mag.
No longer available -
#181Ch. Figeac A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1975 aantal: 2 bt
No longer available -
#186Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1978 aantal: 12 bt
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd